זוכרים את הטאבלט ב-$100 מבוסס מעבד MIPS ואנדרואיד 4.0 ICS? הוא מגיע כעת למכירה מקודמת במחיר קצת יותר גבוה של $120 (אבל אנחנו מוכנים לסלוח), ועדיין הוא הטאבלט ICS הזול ביותר שתמצאו כאן בסביבה.

אתר PandaWill השולח גם לישראל מוכר את הטאבלט Ainol Novo7 במשלוח חינם כאשר הטאבלט ייצא אל השוק בעוד כשבועיים, בתאריך ה-5.1 וישלח אל הרוכשים המאושרים. הטאבלט כזכור אינו מביא מפרט יוצא דופן אלא משהו סטנדרטי ורק המחיר עושה כאן את ההבדל.

מפרט ה-Novo7 כולל מסך מגע 7 אינצ’ Capacitive 800×480 מולטי-טאץ', מעבד MIPS 1GHz יחד עם מעבד גראפי Vivante GC860 התומך ב-Full HD ו-Open GL (לתמיכה במשחקים) ובעל יציאת HDMI, כך שמדובר במעבד חזק יחסית. הוא מכיל זוג מצלמות, אחסון 8GB, זיכרון 512MB, תקשורת WiFi וסוללה בת 4000mAh לעד 6 שעות עבודה. עד כה התגובות על ביצועי הטאבלט (כי זה מה שבעיקר מעניין אותנו) עם מעבדי ה-RISC היו טובות, ועיקר החידוש הוא כמובן מערכת ה-Ice Cream Sandwich שמגיע כאן לראשונה על טאבלט כלשהו שיצא לשוק.

ישנם עדיין החסרונות כמו הרזולוציה של המסך ומעבד חד הליבה, אך בסופו של דבר מחיר של פחות מ-500 ש”ח הופך את העסקה למשתלמת במיוחד ולא היינו מתנגדים לטאבלט שכזה גם לעצמנו. (מקור)

עדכון: מתברר כי לטאבלט ישנם מספר דגמים והדגם  שנמכר אינו כולל מצלמות או חריץ SD.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.