במסגרת פרויקט מימון המונים הציגה החברה הישראלית KADO מוצר חדש בשם KADO Wallet שמציע פתרון קל ונוח לטעינת הטלפון בכל מקום ללא נשיאה של משקל מיותר.

זהו מטען דקיק במיוחד המתקפל לעובי 5 מ"מ בלבד, מה שהופך אותו לדק ביותר בעולם. באמצעותו ניתן להכניס לשקע ולהטעין את הטלפון ישירות, לא משנה אם יש לו חיבור microUSB, USB C או Lightning. בזכות גודלו הקטן, הוא נכנס לכיס המכנס או לארנק ומאפשר לקחת אותו לכל מקום וגם לטעון את כל סוגי הגאדג'טים.

המטען כולל כבל באורך 83 ס"מ וחיבור אירופאי או אמריקאי שבאמצעותו ניתן להתחבר לשקע החשמל ומספק 10 וואט (2 אמפר) לכל היותר.
חברת KADO גייסה בעבר בסבב השקעות סכום של 1.2 מיליון דולר מהמשקיעים Altair Capital ומשקיעים פרטיים נוספים. החברה חשפה את המוצר שלה ברמת אב טיפוס עובד בתערוכת הטכנולוגיה CES בלאס וגאס, בחודש ינואר 2017. "אנחנו רוצים לחסל את המאבקים שכל אחד נתקל בהם כאשר הוא רוצה להטעין את המכשירים שלו", אמר מייסד משותף ומנכ"ל משותף בחברה, דניאל עסיס.

מטען ה-KADO Wallet יהיה זמין להזמנה מוקדמת באתר מימון ההמונים קיקסטרטר (Kickstarter), במחיר התחלתי למקדימים של 35 דולר. סכום היעד עומד על 25 אלף דולר, כאשר כרגע גויסו כבר קרוב למחצית, עם תאריך יעד של כחודש וחצי. במידה וימומן הפרויקט, המטענים צפויים להישלח למממנים בחודש דצמבר הקרוב, לכל מקום ברחבי העולם.

קרא עוד:  סקירה: מצלמת אבטחה חכמה של שאומי שיכולה לפעול בכל מקום - וללא חיבור לחשמל

https://youtu.be/I08gGIttmHU