רוצים להשפיע על דעת הקהל העולמית? המשרד לנושאים אסטרטגיים בראשות השר גלעד ארדן השיק אפליקציה חדשה המאפשרת לגולשים לסייע בהסברה הישראלית ולפעול כנגד ידיעות מוטות המופצות באינטרנט.

האפליקציה' שהושקה בשם Act.IL, פועלת כמעין רשת חברתית המרכזת משתמשים מכל רחבי העולם ובאמצעותה ניתן לפעול יחד ולהגיב על כתבות, תוכן שקרי, תעמולה או סקרים שונים המופצים ברשת. ניתן לצפות במשימות המתעדכנות מידי יום ולקחת חלק בקבוצות עניין ובשיח הציבורי בנושא.

האפליקציה היא מיזם אזרחי שפותחה על ידי ארגון הקהילה הישראלית אמריקאית (IAC), המרכז הבינתחומי בהרצליה ו-Maccabees task force. מטרתה היא לייצר קהילת רשת של מתנדבים ומאפשרת לכל אדם להיות מעורב אקטיבית למען ישראל, באופן פשוט ובכל רגע נתון.

"מדינת ישראל נמצאת במתקפה של פעילי חרם הפועלים להשחרתה. מטרתם היא אחת: לקעקע את הלגיטימיות של ישראל כמדינת הלאום של העם היהודי. כדי להיאבק בתופעה זו החלטתי להוביל מהלך בינלאומי שמטרתו לאחד לפלטפורמה אחת עשרות ומאות אלפי תומכי ישראל בעולם ולספק להם תשתית וכלים שיסייעו להילחם יחד בשנאה ולהפיץ את האמת על ישראל", אמר ארדן.

השקת האפליקציה תלווה בקמפיין פרסום בינלאומי שאותו יובילו מלכת היופי לשעבר של ישראל טיטי איינהו, והשחקנית אריאל מורטמן, כוכבת סדרת הצעירים 'החממה'.

להורדה: iOS | אנדרואיד