אייסר (Acer) הכריזה על ה-Predator Triton 900, מחשב גיימינג חדש המצויד במפרט משובח, אבל מה שמעניין בו הוא דווקא המסך שהופך אותו למחשב גייימינג לא רגיל.

המסך הוא בגודל 17 אינץ׳ ובאיכות 4K, התומך בתקן G-Sync. הייחוד של המסך הוא ציר המאפשר סיבוב ב-360 מעלות. כך תומך ה-Titon 900 בארבעה מצבי תצוגה שונים: מצב המיועד לשיתוף המסך עם חברים (המסך מפונה לצידו האחורי של המחשב), מצב המיועד למשחקים התומכים במגע, מצב ״רגיל״ ומצב ״מעמד״ (Stand) שבו הופך המחשב למעין מסך ציור ויצירה.

תוצאת תמונה עבור ‪Predator Triton 900‬‏

יתר המפרט של Predator Triton 900 כולל מעבד Core i7 מהדור השמיני של אינטל (Intel), עד 32 גיגה-בייט זיכרון עבודה (RAM), מעבד גרפי מסוג GeForce RTX 2080 החדש של Nvidia, ותמיכה בשני התקני SSD בנפח 512 גיגה-בייט המחוברים במערך מקבילי (RAID-0), לקצב כתיבה וקריאה מהיר במיוחד. כמו כן, המחשב כולל מקלט מובנה לשלטי אקס-בוקס, כך שניתן לחבר אליו את שלטי הקונסולה ללא צורך באביזר נוסף.

עוד כולל המחשב מערכת קירור עם מאווררים מתכתיים מוליכים חום, המגדילים את קצב זרימת האוויר לטענת אייסר ב-45 אחוזים, ומערכת צליל היקפי בעלת מעקב-ראש, ליצירת צליל תלת מימדי מדויק לפי מיקומו של השחקן. אפליקציה בשם PredatorSense שתושק בהמשך השנה לטלפונים חכמים תאפשר שליטה בהיבטים טכניים שונים של המחשב, בהם מהירות המעבד, מהירות המאווררים, התאורה ומצב הצליל. 

מחירו של ה-Predator Triton יעמוד על 3,999 דולרים. הוא צפוי להגיע לארה״ב, סין ומדינות מערב אירופה בחודש מרץ.