אייסר הכריזה בסוף השבוע על סדרת מחשבים חדשה, בניהם ה-P3 ההיברידי, B1 טאבלט קטן ו-V5 ו-V7 האולטרה-בוק אבל ללא ספק המחשב המעניין ביותר הוא ה-Aspire R7 – מחשב אולטרה-בוק היברידי הכל באחד.

ה-R7 הוא מחשב מיוחד, כזה שנראה כאילו נלקח מהסרט “מסע בין כוכבים" (Star Trek) וזה לא במקרה שכן הוא הושק במיוחד לקראת הגעתו של הסרט החדש. העיצוב הייחודי בעיקר בזכות המסך 15.6 אינצ’ Full HD עם תושבת ה”אזל” (Ezel) המאפשרת לו לעבוד בכמעט כל זווית אפשרית וגם ל”רחף” מעל המקלדת ובכך לספק שימוש נוח יותר הדומה יותר למשב נייח מאשר מחשב נייד במבנה הסטנדרטי. R7 הוא לא רק מחשב נייד אלא מחשב היברידי, המאפשר להפוך את המסך לטאבלט התומך במולטי-טאץ’ עד 10 אצבעות, כך שהכל תלוי שימוש ונוחות המשתמש.acer-aspire-r7-windows-8-laptop-notebook-620x421

“גמישות זווית הצפייה משתנה מאנשים לאנשים לכן תושבת ה"אזל" מאפשרת לך להחליט מהי הזווית הנוחה ביותר עבורך להקליד ולמגע", אמר מנכ"ל אייסר, ג'ים וונג.

בתוככי ה-R7 ישנו מעבד דל הספק מסדרת Intel Core i5 מרובע ליבה 1.8GHz, זיכרון פנימי עד 12 ג’יגה, דיסק קשיח של 1000 ג’יגה או דיסק פלאש (SSD) עד לנפח של 256 ג’יגה. הוא מצויד בזוג רמקולים סטריאופונים Dolby, יציאות HDMI ו-USB, תקשורת WiFi, Bluetooth וכן תוספות ושינויים בהתאם לאפשרויות השונות.The Aspire R7 will be available to

מחירו של הנייד החדש יעמוד על כ-$999 במפרט הבסיסי שלו והוא יושק ב-17 למאי בארה”ב יחד עם צאת הסרט “מסע בין כוכבים: אל תוך החשיכה”.

קרא עוד:  הטלפון/טאבלט המתקפל של מיקרוסופט, Surface Duo, נחשף בשימוש אמיתי

פורסם לראשונה באתר THspot