מחשב גיימינג מפלצתי Acer Predator 21X

מצד אחד יש ניידים הופכים לקטנים וקלים יותר, כדוגמת ה-Swift 7 מחשב נייד בעובי של פחות מס״מ עליו הכריזה אייסר (Acer) אתמול. מצד שני יש ניידי משחקים שהמשחק שם מתנהל לפי חוקים אחרים, וגם לעומתם ה-Predator 21X, נייד המשחקים של אותה חברה ממש,נראה ממש כמו 'מפלצת טורפת' ששמה בהחלט מתאים לה: מדובר במחשב ששוקל 8 ק״ג, שמגיע עם מסך בגודל 21 אינץ׳, ושני ספקי כוח.

ויותר מכך, ה-Predator 21X הוא הנייד הראשון אי פעם שמגיע עם מסך קעור. על פי הבטחות היצרן, זה יעניק לשחקנים חוויה עשירה יותר בהשוואה למסך שטוח. הפאנל הוא מסוג IPS והוא מציע אבחנה של 2560×1080 פיקסלים. הוא גם תומך בטכנולוגיית G-Sync למניעת תופעה של ׳קריעת׳ פריימים, וכן בטכנולוגיה למעקב אחר העיניים.

הטורף הענק הזה מונע בידי מעבד Core i7 של אינטל מהדור השביעי' או Kaby Lake, בארכיטקטורת 14 ננו-מטר. מצויד בזיכרון RAM מסוג DDR4-2400 בנפח מרבי של 64 ג׳יגה-בייט, הוא מגיע עם זוג כרטיסי מסך מסוג GeForce GTX 1080 בתצורת SLI, וזו כנראה הסיבה לשני הספקים, ומציע נפח אחסון מירבי של 4 טרה-בייט בכונני SSD. מעבר לכך ניתן למצוא מצלמת-רשת באבחנה-גבוהה, מקלדת מכנית עם תאורת RGB אחורית, מקשים מספריים ההופכים ללוח מגע (Touchpad) ומערכת שמע היקפית בתוצרה של 4.1.

מערכת הקירור של ה-Predator 21Xהמפרט המכובד ומערכת קירור של חמישה מאווררים יושבים בתוך מארז מכובד אפילו יותר ברוחב של 586, עומק של 314.5 וגובה של 83.25 מ״מ. כיאה למחשב גיימינג ה-Predator 21X מתהדר בעיצוב זוויתי עם עיטורים בצבע כסף והמון מנורות לד.

באייסר לא ציינו מחיר אך כן הודיעו כי יהיה ניתן להתאים-אישית את מפרט המחשב החל מינואר 2017.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.