מעבר להכרזה על שעון חכם חדש בשם Leap Ware, אייסר (Acer) חשפה גם מחשב שולחני מסוג 'הכל כלול' (All In One) חדש. Aspire U27, כפי שאפשר לנחש משמו, הוא מחשב שולחני המבוסס על מסך בגודל 27 אינץ', עם יכולות מגע ורזולוציית 1080p. המחשב עצמו מציע מעבד Core i7 ממשפחת Kaby Lake של אינטל (Intel) עם זיכרון RAM בנפח 32 ג'יגה-בייט. מערכת ההפעלה היא Windows 10 (חלונות 10).

פרט מעניין אודות המחשב החדש הוא ההחלטה של אייסר להשתמש בקירור מים, בעוד שבדרך כלל במחשבים מהשורה הפתרון המוכר הוא מאוורר. אייסר משתמשת בטכנולוגיה שיועדה בתחילה לטאבלטים ונקראת LiquidLoop, והיא מקררת את המכשיר תוך תפיסת נפח מינימלי, וגם תוך חיסכון ברעש שבדרך כלל יוצר מאוורר סטנדרטי. אחד ההיבטים המשניים של השימוש במערכת הקירור הזו קשור בכלל לעיצוב: העובי הכולל שלו הוא 1.27 ס"מ בלבד.

פרט לכך מצויד Aspire U27 במצלמה קדמית עם חיישן 1 מגה-פיקסל המשמשת כמצלמת רשת וגם לפתיחת נעילת המכשיר באמצעות זיהוי תווי פנים. מאחור מותקנים גם רמקולים עם סאבוופר שמציעים תמיכה ב-Dolby Audio Premium. מעבר לכך הוא בעל מספר שקעים לחיבור התקנים חיצוניים, והוא גם מצויד במעמד איכותי עשוי מתכת.

המחשב יושק במהלך מאי באירופה, אפריקה ובמזרח התיכון יולי יגיע גם לצפון אמריקה במחיר התחלתי של 1,099 דולר. בנוסף תמכור החברה דגם נוסף בשם Aspire Z24 המוגדר כבסיסי יותר. הוא מגיע עם הכרטיס הגרפי NVIDIA GeForce 940MX ועוביו 1.01 ס"מ, ומחירו 899 דולר.