אייסר (Acer) הכריזה בתערוכת IFA 2015 על Predator 8, טאבלט לגיימרים שמבוסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד (Android).

כמו מוצרים אחרים שמיועדים לשוק המשחקים, ה-Preadator 8 מתאפיין בעיצוב זוויתי מיוחד מאוד ובצבע כסוף-שחור עם נגיעות של אדום כהה. הוא מצויד במסך בגודל 8 אינץ' באבחנת Full HD וטכנולוגיה שהיצרנית מכנה Predator ColorBlast שאמורה לספק דיוק צבעים הקרוב יותר לזה של מסכי מחשב. בארבע הפינות של המסך ניתן למצוא ארבעה רמקולים מופנים קדימה שאמורים להעצים את חווית השמע. בנבכי הטאבלט פועם מעבד Intel Atom x7 Z8700, זיכרון עבודה (RAM) בנפח 2 ג'יגה-בייט וזיכרון פנימי לאחסון בנפחים של 32 או 64 ג'יגה בייט הניתנים להרחבה על-ידי שימוש בזיכרון microSD.

טאבלט ייעודי לגיימרים הוא לא קונספט חדש. כבר ביולי 2014 הציגה NVIDIA את ה-Shield Tablet, מחשב לוח המיועד לשחקנים הכבדים, נראה שעם ה-Predator 8 לא מעוניינים באייסר להפקיר את נתח השוק הזה, נישתי ככל שיהיה, בידי NVIDIA בלבד.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.