אייסר (Acer) הכריזה היום על פאבלט חדש בשם Liquid S1. מדובר במכשיר גדול למדי המצויד במסך של לא פחות מ-5.7 אינץ’. לדברי החברה, הפאבלט יספק חוויית שימוש שקרובה מאוד לזו שחווים בעת שמשתמשים במכשיר עם גרסת האנדרואיד Jelly Bean, כשהיא 'נקייה'. עם זאת, ממשק המשתמש יכיל מעט תוספות של אייסר.

בין התוספות נמצא יכולת הפעלת מספר יישומים במקביל, ממשק המכונה at User Interface שם שמאפשר למשתמשים להפעיל מספר מיני-יישומים כמו חייגן, מפות, מחשבון, הערות ומצלמה כך שהם נראים כ-'צפים' על מסכי הבית השקופים למחצה. בנוסף מצורף יישום בשם Acer Cloud שמאפשר סנכרון של קבצי המשתמש לגיבוי בענן באופן אוטומטי.

לפי החברה המכשיר מצויד עם מצלמה קדמית המאפשרת זווית צילום רחבה למדי של 88 מ"מ, עדשת 24 מ"מ ויכולת לבצע תמונות ללא לחיצה אם אומרים Cheese.

מעבר לכך לא מציע הפאבלט החדש של אייסר מפרט יוצא דופן, והמסך לא Full HD כפי שראינו במכשירים האחרונים של המתחרות, הוא מציע רזולוציה של 720p ומעבד מרובע ליבה 1.5GHz של חברת Mediatek. לצד זאת, נמצא זיכרון 1 ג’יגה עבודה, 8 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון פנימי עם יכולת הרחבה של עוד 32 ג'יגה-בייט באמצעות כרטיס microSD. המכשיר כרגע מציע קישוריות באמצעות WiFi, בלוטות' ודור שלישי, והוא יתחיל את דרכו במספר מדינות באירופה תמורת 329 אירו (כ-430 דולרים). עם זאת, הוא לא אמור כרגע בכלל להגיע לארצות הברית.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.