אייסר (Acer) הכריזה אמש בניו-יורק על מספר מוצרים חדשים לשוק. בין החידושים הבולטים היה שעון חכם ושמו Leap Ware המציע יכולות מגוונות לחובבי הספורט במחיר נמוך במיוחד.

Leap Ware אמנם אינו מריץ את מערכת Android Wear למוצרים לבישים, אך עדיין מאפשר התחברות למכשירי אנדרואיד (Android) ו-iOS זאת דרך אפליקציה ייעודית בשם Liquid Life. הוא מציע את התכונות הסטנדרטיות המאפיינות שעונים כמותו וביניהן הצגת התראות מהטלפון, החלפת עיצובים והפעלת יישומים עצמאיים.

מלבד זאת, Leap Ware מתפקד גם כרצועת כושר חכמה. הוא מסוגל לבצע מעקב אחר כושר סיבולת, רמת לחץ ועייפות ואפילו להתריע בפני חשיפה לקרינה לשמש. תכונה נוספת מאפשרת למשתמשים בו להגדיר מטרות ויעדים ולעקוב אחר ההתקדמות וכן הוא עמיד להשפרצות מים בתקן IPX7 שמאפשרת לו לפעול גם בגשם, כך לדברי החברה.

בהיבט העיצובי אייסר דאגה למראה אלגנטי עם מסגרת העשויה מפלדת אל-חלד ומסך עגול שגודלו 1.6 אינץ' המוגן בעזרת זכוכית עמידה לשריטות Gorilla Glass SR+ של קורנינג (Corning). רצועת השעון היא ברוחב 20 מ"מ וניתנת להחלפה וזאת מלבד לזוג הרצועות המציעה אייסר בצבעים כחול וחום. השעון פועל על שבב MT2523 של מדיה-טק (MediaTek), יחד עם שבב MT2511 האחראי לאיסוף הנתונים.

את ה-Leap Ware ניתן יהיה לרכוש בצפון אמריקה החל מחודש יולי בסך 139 דולר (כ-503 ש"ח). השקתו צפויה להגיע גם לאירופה, אפריקה ואף למזרח התיכון במהלך המחצית השנייה של השנה.