אייסר (Acer) עדיין לא וויתרה על שוק הטאבלטים והכריזה אמש על דגם חדש לסדרת Iconia Tab 10, המצטרף להכרזות של מחשב Chromebook 14 עם סוללה של 14 שעות והסמארטפונים Liquid Jad ו-Zed שהוצגו גם כן באירוע שנערך בניו-יורק.

הדגם החדש של שנת 2016 מצויד במסך 10 אינץ’ ברזולוציית Full HD עם טכנולוגיית MiraVision של מדיה-טק (MediaTek) המבטיח לספק יותר צבעים וניגודיות גבוהה יותר במסך, כאשר מסביבו מוקמו ארבעה רמקולים לסאונד היקפי של 160 מעלות ואיכות אודיו משובחת בזכות השימוש בטכנולוגיית DTS-HD, זאת בהשוואה לרמקול הבודד הנמצא כיום במכשירים החכמים.

הטאבלט רץ על שבב מתומן ליבות MT8163 עם זיכרון עבודה של 2 גיגה-בייט ואחסון פנימי של 32 גיגה-בייט ואפשרות הרחבה ב-microSD. הסוללה, בהספק שלא ידוע עוד, מסוגלת לפעול במשך שמונה שעות ברציפות עד שזו תדרוש לחבר את הטאבלט לחשמל והמצלמה נותרה בסיסית יחסית ברזולוציה של 5 מגה פיקסל.

Iconia Tab 10 רץ על מערכת האנדרואיד בגרסת 'מרשמלו' עם מספר התאמות לממשק של אייסר כמו שימוש במחוות להפעלת יישומים ופעולות מהירות. יש גם יציאת micro-HDMI לחיבור למסך חיצוני וניתן גם לעבוד עם תצוגה אלחוטית במכשירים התומכים.

הטאבלט יימכר ב-250 דולר, כ-950 שקל בלבד לפני מיסים והוא יגיע לחנויות בארה”ב ובאירופה כבר בחודש יוני הקרוב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.