אייסר (Acer) חשפה היום שני טאבלטים חדשים בשם Iconia Tab 10 ו-Iconia One 10, אשר מיועדים בעיקר לשוק הפרימיום בתחום האנדרואיד ואת המחשב Acer Spin 1 מבוסס Windows 10.

אייסר לא פירטה את כל המפרט הטכני של הטאבלטים החדשים, אבל מהמידע שכן פורסם עולה כי שניהם יגיעו עם מסכי 10 אינץ', מערכות על שבב מרובעת ליבות מבית מדיה טק (MediaTek), סוללה שמחזיקה מעמד ל-8 שעות שימוש, מערכת סאונד משופרת DTS-HD ושניהם יבוססו על מערכת ההפעלה אנדרואיד 7.0 נוגט.

באשר להבדלים: Iconia Tab 10 מיועד בעיקר לצרכני מדיה כבדים, שכן הוא מכיל מסך בטכנולוגיית Quantum dot החדישה המסייעת לתמונה להיות חדה יותר ועשירה בגוונים. בנוסף מכיל הטאבלט לא פחות מארבעה רמקולים ויחידת סאבוופר נוספת אשר משפרת את הצלילים הנמוכים, ואת תוכנת MediaMaster של אייסר שמאפשרת לקבוע אקולייזר ספציפי לסוגים שונים של סרטים וסדרות.

לעומתו, Iconia One 10, שם יותר דגש על יצירתיות וקישוריות. הוא מכיל שני מחברי microUSB לחיבור התקנים חיצוניים (USB-OTG) כך שניתן להטעין את הטאבלט ובמקביל לחבר אליו התקנים כמו כונן קשיח נייד או עכבר, וניתן גם להשתמש בקישוריות הבלוטות' כדי לחבר מקלדת או עכבר אלחוטי.

בנוסף יגיעו הטאבלטים עם ערכת הכלים של אייסר הכוללת את EZ WakeUp שמאפשרת פתיחת אפליקציה ספציפית באמצעות מחוות ידיים, EZ Snap שמאפשר צילום מסך עם צביטה של 3 אצבעות ו-EZ Mode שמאפשר התאמה אישית של הממשק.

קרא עוד:  קנוניקל השיקה את Ubuntu 19.10

Acer Spin 1 הוא מחשב 2-ב-1 עם Windows 10 ועוביו הכולל עם המקלדת הוא 1.3 ס"מ בלבד. הוא מגיע במספר תצורות עם מעבדי הדור השביעי של אינטל (Intel) ומבטיח סוללה של עד 8 שעות שימוש. המסך הוא בגודל 11.6 אינץ' ברזולוציית Full HD וניתן לקפל אותו ב-180 מעלות לשימוש כטאבלט. הוא מגיע עם זיכרון פנימי של 4 ג'יגה-בייט ואחסון פנימי 32, 64 או 128 ג'יגה-בייט.

 

מחירם של הטאבלטים יחל מ-329 דולר ואילו מחשב Spain 1 יימכר החל מ-799 דולר. הם יושקו כבר בחודש הבא בארה"ב.