באיחור ניכר, Acer משיקה את מכשיר ה-Iconia Smart, הסמארטפון אנדרואיד עם המסך הרחב ביותר שיש. המכשיר מביא מסך 4.8 אינצ’ רחב במיוחד ביחס של 21:9, בדומה למסך קולנוע ומספק רזולוציה מרשימה של 480×1024, המאפשרת לצפות באתרי אינטרנט לרוחב ללא חיתוך המסך מהצדדים.

המסך הרחב יאפשר שימוש נוח יותר למי שמרבה לצפות בוידאו, לקרוא, ולגלוש עם הנייד ברשת. כמובן שאורכו של המכשיר הוא גם חסרונו, שמשקלו הכולל עומד על 185 גרם. מלבד זאת, Acer עשתה עבודה רבה על מערכת ההפעלה והטמיעה ממשק משלה למערכת האנדרואיד בגרסה 2.3. המכשיר מתאפיין במעבד 1GHz מסוג Snapdragon, זיכרון 512MB RAM ו-512MB ROM, נמחנה 8 מגה פיקסל עם פלאש LED וצילום וידאו 720p, מצלמה קדמית 2 מגה פיקסל, יציאת HDMI ותקשורת WiFi, GPS ו-DLNA.

המכשיר שהיה אמור להגיע אלינו מספר חודשים לפני, התעכב בשל רעידת האדמה ביפן שגרמו לנזק ועיכובים אצל החברה, אך כעת הצהירה בעמוד הפייסבוק של החברה בגרמניה כי הוא יושק שם בחודש הבא במחיר של €499, שהם כ-$700, זאת בנוסף להשקה הצפויה גם בארה”ב בהמשך.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.