בדיוק שמחשבי ה-Ultrabooks נכנסים לעניינים ונלחמים על המשבצת של ה-MacBook Air, חברת Acer מציגה לנו את המחשב האולטרא-נייד הבא, ה-Acer Aspire S3 שהוצג בתערוכת IFA 2011 בברלין ודלף מוקדם יותר בחודש שעבר. השילוב המוצלח בין מחשב עם ביצועים מעולים ותכונות חדשות לבין נפח ומשקל מזעריים יוצרים את היצירה המופלאה הזו, כאשר הוא כולל בתוכו אפשרות יוצאת מן הכלל להפעלת המחשב ממצב שינה העומדת על 1.5 שניות (ו-6 שניות לאחר Hibernate), תוסיפו על זה עוד 2 שניות למציאת נקודת WiFi וחיי סוללה ארוכים מתמיד (7 שעות עבודה), והרי לנו את אחד המחשבים הטובים בשוק.

ל-Acer Aspire S3 יש משקל זעיר של 1.3 ק"ג, ובנוסף Acer דאגו למקם את המאוורר במקום שלא יפריע לעבודה על הרגליים, ולהרחיק את האזורים החמים של המחשב ממשטח המגע. בנוסף למשקל הזעיר, המחשב בעובי של 1.3 ס"מ, וכולל מקלדת מלאה לצד מסך LED HD 13.3″.
ברכישת המחשב תוכלו לבחור בין 3 סוגים של מעבדי דור שני – I3/I5/I7, בחירה בין אחסון SSD בנפח 240GB או HDD בפחים 320GB/500GB, ובנוסף המחשב תומך ב-Dolby Home Theater v4 לאיכות סאונד מצוינת, וכולל יציאת HDMI, קורא כרטיסים, מצלמת 1.3 מ"פ ומיקרופון, WiFi ובלוטות' 4.0.

מחירו ינוע בין 800 יורו לבין 1200, תלוי במפרט שתבחרו.

כתב: דוד כהן

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.