המסכים הקעורים הגדולים ממשיכים להגיע לשוק, וזאת כבר מגמה ברורה. כעת זו תורה של אייסר (Acer) שהכריזה על Predator X34 מסך קעור שמיועד לתחום המשחקים, וכפי שניתן ללמוד משמו, הוא בגודל של 34 אינץ'.

מסך הפרימיום הזה מציע רזולוציה של 3440×1440 פיקסלים והוא תומך גם בטכנולוגיית רענון המסך G-SYNC של NVIDIA. תדר הרענון של הפאנל הוא אמנם 60 הרץ, אבל אפשר לבצע לו המהרה ל-100 הרץ. משלושה צדדים המסגרת דקיקה במיוחד, כשהבקרות נמצאות מתחת למסך בצד ימין.

הוא מצויד בשני רמקולים בעוצמה של 7 וואט האחר, ועם תמיכה בטכנולוגיה הכל ההיקפי DTS. הוא מגיע עם שני חיבורים: DiplayPort 1.2 בו צריכים להשתמש אם רוצים לחבר למסך מחשב עם כרטיס מסך שתומך ב-G-SYNC, וכן חיבור HDMI 2.0. הרגל המשולשת לא מאפשרת יותר מאשר הטיה קלה של המסך. יש גם רכזת עם 4 חיבורי USB 3.0. יש גם תאורה תחתית שניתן לבחור את צבעה, ועוד.

המחיר הצפוי של המסך הוא 1,299 דולר.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.