אייסר (Acer) מתכוונת גם כן להשיק מוצרים לבישים בדומה למה שיוצע כנראה על ידי אפל (Apple), גוגל (Google) וחברות אחרות בשוק המחשוב. החברה עדיין לא מסרה פרטים לגבי מוצר מסוים, וגם לא נתנה תאריך יעד מעבר לכך שמדובר במכשיר שיגיע לשוק במהלך 2014.

עם זאת אישר אס.טי. ליאו, נשיא קבוצת עסקי הטלפונים החכמים חברה, שאייסר מתעדת להיות שחקנים בשוק הזה. הוא אמר בראיון לאתר Pocket-lint, כי החברה בוחנת את התחום, בדיוק כמו שכל חברה שמייצרת מוצרי מחשוב צרכניים צריכה לעשות.

"זה לא משהו חדש, הוא פשוט עדין לא התפוצץ בדרך בה זה אמור היה לקרות. אבל מדובר בהזדמנות לתעשייה ששווה מיליארדי דולרים", הוא אמר. "הטריק הוא למצוא את הפשרות הנכונות, כך שמוכל להציב את החבילה הנכונה לה מצפים אנשים במכשיר לביש. האם יום של סוללה זה מספיק? זה יכול להספיק אם מנגנון הטעינה יהיה קל. מורידים את השעון בלילה, זורקים אותו בצידה, והוא צריך להיטען באמצעות השראה".

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.