אודות

אתר TGspot הוא מקור חדשות עצמאי ומקורי המעדכן על הנעשה בעולם הטכנולוגי. לאתר צוות מנוסה הכותב על הנעשה במגוון תחומים שונים כמו סלולר, ניידים, טרנדים ברשת, מחשוב לביש ועוד, ומביא עדכונים חמים מהתחום, ביקורות מוצרים וחשיפות בלעדיות ברשת הישראלית משנת 2007. את העדכונים והכתבות החדשות תוכלו למצוא מידי יום, דרך האתר, RSS  בעמוד הפייסבוק שלנו, ערוץ הוידאו או ישירות דרך האפליקציה בנייד.

כל שאלה, בקשה והערה ניתן לפנות אלינו דרך צור קשר.

הבהרות
בשימושכם באתר או בשירותיו השונים, הינכם מסכימים לתנאי השימוש. יתכן כי נכתבו טעויות בכתיבה מפעם לפעם ועל כן כל טעות תתוקן על פי דרישה. במידה והכתוב בתכני האתר או בתגובות פוגע לדעתכם, אנא פנו אלינו בדחיפות על מנת לתקן זאת.

מידע למפרסמים
TGspot מוכר בתחום הסלולר והגאדג'טים כבר כחמש שנים. קהל המבקרים באתר גדל מיום ליום ופונה למגוון רחב של גילאים. האתר מציע למפרסם מספר רב של אפשרויות החל מפרסום באנרים, שיתופי פעולה ועוד. צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם.

אתרים בשיתוף פעולה
SpeX.co.il – אתר המרכז מפרטים ומידע טכני על מגוון גדול של טלפונים סלולריים עם כל הפרטים שצריך לדעת במקום אחד. ניתן להשוות בין מפרטים שונים, לצפות בסרטונים ובתמונות ועוד.

Xdeals.co.il – אתר המרכז את כל הדילים השווים ביותר ברשת מכלל האתרים בארץ ובעולם. באתר מבצעים אטרקטיביים, הצעות וקופונים למוצרים שונים בכלל התחומים – סלולר, מוצרי חשמל, גאדג'טים ואלקטרוניקה, מוצרים לבית ועוד.

About us
Established in 2007, TGspot.co.il is one of the biggest Israeli gadgets and technologies news web site. We cover the hi-tech and mobile worlds with a focus on the latest news, product reviews, live reporting from conferences and media events, and the local market. Users from all around the world receiving our updates from Facebook fan page, YouTube videos and RSS.

if you need further information, please don't hesitate to contact us.