על פי השמועות, הכנס בו ייחשף ה-iPhone 6 יתקיים ב-9 בספטמבר, מה שאומר שאנחנו נמצאים במרחק של כחודש מאחת ההכרזות הגדולות של השנה. בשלב הזה, כמדי שנה, אנו כבר יודעים כמעט את כל הפרטים, אך ההדלפות יימשכו עד הרגע האחרון. כעת, באתר Venture Beat טוענים שיש להם מקור שסיפק להם מידע עסיסי אודות ה-iPhone 6.

יחד עם ה-iPhone 6 יוצג מעבד ה-A8 של החברה, שעל פי המקור יעבוד במהירות שעון של 2 ג'יגה-הרץ, שהם 700 מגה-הרץ יותר מאשר המהירות בה פועל מעבד ה-A7. כמו כן, ה-iPhone 6 יתמוך בטכנולוגית Wi-Fi משופרת (Wi-Fi 802.11ac) וב-Cat. 6 LTE, או, כמו שקוראים לו בארץ, LTE-Advanced. עוד מציין המקור שקורא טביעות האצבע של החברה, ה-Touch ID שהוצג ביחד עם ה-iPhone 5s, ישופר גם כן ויהיה מהיר ומדויק יותר, שכן משתמשים מתלוננים על חוסר דיוק או אטיות בתגובה של החיישן לאחר כמה חודשים של שימוש. המקור גם מציין אודות חיבור כלשהו בין המכשיר לאזניות של חברת Beats (אותה Apple רכשה לאחרונה), אם כי בהקשר זה אין הרבה מידע.

על פי המקור, ה-iPhone 6 יושק באמצע ספטמבר, מה שמסתדר מעולה עם השמועות לפיהן אירוע ההכרזה יתקיים ב-9 לספטמבר. עוד מציין המקור כי המכשיר בעל מסך ה-5.5 אינץ' יושק כמה שבועות מאוחר יותר.