אחד החלומות שיש כנראה לכל חובב משחקי תפקידים רציני זה לשים על היד את ה-Pipboy, אותו מכשיר מידע כולל שנמצא תמיד על ידו של הגיבור בסדרת משחקי התפקידים Fallout – כי אי אפשר לקרוא חובב משחקי תפקידים רציני למי שלא ביקר שוב ושוב בשטחים ההרוסים של ארצות הברית בעידן הפוסט אפוקליפטי. אז Pipboy אמיתי כנראה שלא יגיע בקרוב, אבל שעון חכם דווקא כן – החל ממחר יציע One61 Studio שעון שמוקדש לסדרת משחקי Fallout, וזה יבוא בעיקר לידי ביטוי בערכות הנושא שיוצעו עם השעון.

אין לצפות לשעון חכם במיוחד. זהו שעון שמבוסס על מערכת הפעלה קניינית פשוטה שמאפשרת לו להתחבר למכשירי אנדרואיד ו-iOS כדי לבצע פעולות פשוטות יחסית כמו קבלת הודעות, מעקב אחר פעילות בסגנון ספירת צעדים, בדיקת קצב פעימות לב, וכן שליטה במצלמה של הטלפונים ובמוזיקה שהם משמיעים – הרעיון הוא ערכת הנושא של Fallout.

לשעון יהיה מסך בגודל 1.2 אינץ' ברזולוציה של 240×240 פיקסלים, והוא יגיע עם רצועת מתכת ברוחב 22 מ"מ. לפי החברה הוא יציע 18 שעות עבודה, והוא יימכר תמורת 150 דולרים.

זה לא השעון הראשון ש-One61 מציעה בסגנון הזה. היא כבר שלחה לשוק שעונים מרובעים עבור סדרת סרטי Batman וסדרת הטלוויזיה Flash, וכן שעון עגול אלגנטי משהו ששואב את ההשראה מ-Wonder Woman. אבל זו הפעם הראשונה שהם מציעים שעון שמבוסס על משחק מחשב.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.