כמו לקראת כל השקת טלפון חדש כמעט, גם לקראת ההשקה של ה-M10 של HTC אנחנו עדים למגוון הדלפותֿ. כמצופה, החברה בחרה שלא להגיב לאותן הדלפות ולמרות שכמעט וכל הפרטים ידועים, לפני שבועיים שיחררה טיזר למכשיר הדגל העתיד, ועכשיו מגיע עוד אחד שמתייחס למצלמות של המכשיר.

הפרסום של הטיזר הופיע בחשבון הטוויטר של החברה, כולל התמונה המוצגת לעיל שנושאת את צמד המילים Cameras 10 וחוזרת על ההאש-תג בו בוצע שימוש גם בטיזר הקודם – powerof10:

הכיתוב טוען: ״ראשון בעולם, רמה עולמית, מאחורה וגם מקדימה. אתם תראו״. זו לא הפעם הראשונה ש-HTC מדברת על המצלמה של המכשיר המדובר, והיא טענה בעבר כי המצלמה של ה-M10 תהיה ״משכנעת מאוד״. ייתכן כי הכוונה היא גם לשימוש בזוג מצלמות מקדימה מעבר לזוג מאחור.

מלבד המצלמות המדוברות, המפרט של ה-M10 צפוי לכלול מסך בגודל 5.1 אינץ׳ ברזולוציית QHD,למרות שיש גם שמועות על מסך 5.2 אינץ' ברזולוציית WQHD. המערכת על שבב תהיה החדשה של קוואלקום (Qualcomm), ה-Snapdragon 820, זיכרון העבודה יהיה בנפח של 4 ג'יגה-בייט ויהיו גם 32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון פנימי. הכרזת המכשיר צפויה להתקיים בחודש הבא וכאשר זה יקרה – אנחנו נדווח.

HTC10

בינתיים המדליף הסדרתי איוון בליס, הלו הוא evaleaks@ שחרר תמונות שהוא טוען שהן תמונות לעיתונות של המכשיר החדש, וגם הסבר מוצלח מאוד מדוע החברה משתמשת ב-10 ולא ב-M10 בטיזרים שלה. "שמעתם את זה פה לראשונה", הוא צייץ בטוויטר. "המכשיר ייקרא HTC 10".