תוצאות בדיקה של מערכת על שבב חדשה מבית קוואלקום (Qulacomm) שהופיעו ב-Geekbench, תחת שם הקוד Kona, שייכות כנראה למערכת על שבב המובילה הבאה של החברה, Snapdraon 865. מערכת על שבב זו אמורה להוביל את השוק יחד עם הטלפונים שיהיו בצמרת השוק.

Kona הגיעה לתוצאה של 4,149 נקודות במבחן הליבה היחידה ולא פחות מ-12,915 נקודות במבחן ריבוי הליבות, וזו תוצאה שגבוהה מכל מה שמוכר בבדיקות של מכשירי הדור הנוכחי. OnePlus 7 Pro היה המלך האחרון בבדיקות שלנו בהיבט הזה כשהוציא בבדיקות ניקוד של 11,286 נקודות. במבחני ה-Galaxy S10 הגיע הטלפונים לציון של 10,294 נקודות במבחן ריבוי הליבות – כך שזה מחזק את ההנחה שמדובר בתוצאת הרצה של בדיקות Snapdragon 865.

המהירות הבסיסית של המערכת היא 1.8 גיגה-הרץ, אך ההערכה היא שהמערכת על שבב החדשה בסופו של דבר תציע מהירות מרבית של יותר מ-3 גיגה-הרץ.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.