ה-Desire HD שהוכרז בשבוע שעבר בלונדון, מביא עימו מספר חידושים פרט לחומרה היוצאת דופן. ממשק ה-Sense UI הרץ בכל מכשירי האנדרואיד של HTC האחרונים, שודרג גם הוא ומוסיף לא מעט פיצ’רים חדשים ומעניינים, כשחשוב מכולם הוא שירות האון-ליין המאפשר מחיקת מידע מרחוק, גיבוי נתונים לרשת, הצבה במסך הנעילה הודעה מותאמת אישית, איתור מכשיר הסלולר באמצעות מקלט ה-GPS, והכל דרך אתר ייעודי HTCsense.com.

האנשים מ-XDA, הצליחו להשיג את ה-ROM של ה-Desire HD ולהתאימו גם לבעלי HD2, כך מתגלים לנו מספר דברים חדשים בממשק כמו לדוגמה האפשרות להתחבר לחשבון שלכם דרך המכשיר שיתמוך בשירותי הרשת דרך HTCsense.com, ודברים נוספים חדשים כמו ה-HTC Hub, שעליו שמענו לראשונה במכשיר המבוסס על WinPhone 7 ושם HTC תכלול מספר אפליקציות ובונוסים לבעליה מכשיריה, יחד עם eReader לקריאת ספרים, עיצובי ממשק חדשים והורדות נוספות.

אפליקצייה נוספת היא HTC Like שתמליץ לכם על אפליקציות מומלצות ומעניינות, ומציגה בצורה ידידותית רשימות אפליקציות בנושאים שונים. אם אתם מעוניינים לשנות את עיצוב ממשק הסנס, זה כבר לא תהיה בעיה עם אפליקציה יעודית שמאפשרת לכם לבצע התאמה מלאה לעיצוב הממשק או לחלופין לבחור מערכות נושא מוכנות לשימוש מיידי, שישפיעו על עיצוב הבאר התחתון, האייקונים והווידג’טים.

אין ספק ש-HTC שדרגה את ממשק ה-Sense שיגיע יחד עם ה-Desire HD וה-Desire Z, ומעניין יהיה לראות האם היא תציע את הממשק המשודרג גם לבעלי מכשירים אחרים, אך גם אם לא אנו מאמינים כי נמצא ברשת כבר “רומים מבושלים”. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.