מסמכים שדלפו מהאתר של סמסונג (Samsung) מכילים פרטים מקיפים למדי על מכשיר הדגל הבא של החברה, ה-Galaxy S6. עם עד עתה, כששעת השין לחשיפה של אחד המכשירים היותר מדוברים בתקופה האחרונה הולכת ומתקרבת, נאלצנו להסתפק בשמועות בלבד, פרטים אלו באים ומחזקים אותן.

קטע מקוד שדלף מהאתר הרשמי של סמסונג מאשר שהמכשיר החדש יהיה ברזולוציית QHD (או 2560X1440 פיקסלים), המערכת על שבב של המכשיר תקבל חיזוק גם היא והוא יופץ כפי הנראה בשני דגמים: זה שכולל את מעבדה החדש של קוואלקום (Qualcomm), ה-Snapdragon 810, ואילו השני יכלול את המעבד בייצור העצמי של החברה, ה-Exynos 7420. עם זאת, יש לציין שכפי הנראה הדגם שנושא את מעבדה של קוואלקום ישמש רק כ-10 אחוז מהמכשירים, וזאת עקב בעיות בייצור המעבד.

עד כה, השמועות וההדלפות אודות מכשיר הדגל הבא של סמסונג מרמזות כי אכן קו ה-Galaxy צפוי לעבור שדרוג כולל: מלבד מסך בגודל 5.5 אינץ' ורזולוציית המכשיר הגבוהה, שתעניק צפיפות של 534 פיקסלים לאינץ' בודד (ppi), המכשיר אמור להגיע עם זיכרון עבודה בנפח של 4 ג'יגה-בייט. מצלמת המכשיר צפויה להפיק תמונות ברזולוציית 16 מגה-פיקסל, בזכות החיישן IM240 מתוצרת סוני (Sony), הזהה לזה הקיים במכשירי ה-Note 4, בנוסף למצלמה הקדמית באיכות 5 מגה-פיקסל.

מטבע הדברים, המכשיר צפוי להריץ את הגרסה החדשה ביותר של מערכת האנדרואיד הלא היא Lolipop 5.0, אם כי לא בטוח שממשק המכשיר TouchWiz ישאר כפי שהוא, שכן ייתכן מאוד והחברה תבחר להעניק למכשיר ממשק נקי הזהה לזה של ליין מכשירי הנקסוס השונים.

קרא עוד:  שני טלפונים חדשים לשוק הביניים הוכרזו בידי HTC

כך או כך, סביר שנזכה לראות עוד שמועות והדלפות רבות בטרם ייחשף המכשיר באופן רשמי – כפי הנראה במהלכה של תערוכת המובייל הגדולה (MWC) שתערך בתחילת מרץ.