באלקטרוניק ארטס (Electronic Arts) לבטח לא חשבו אי פעם שאם הם יופיעו בספר השיאים של גינס, השיא שלה יירשם תחת הכותרת "התגובה השנואה ביותר ב-Reddit".

את התואר המפוקפק קיבלה המפיצה בעקבות תגובה בדף הקהילה של המשחק Star Wars: Battlefront באתר לפוסט בו אחד השחקנים הביע את מורת רוחו על כך שלמרות שהוא רכש את המהדורה המיוחדת של המשחק, בעלות של 80 דולרים, הוא גילה כי דמותו של דארת' ויידר נעולה תחת מנגנון 'קופסאות השלל' המוטמע במשחק.

בתגובה ענה נציג קהילה מטעם EA כי ההיגיון מאחורי ההחלטה על נעילה של דמויות נובעת מתוך רצון להקנות "תחושת גאווה והישג". התגובה כנראה הרגיזה משתמשים רבים מאוד. המון משתמשים: נכון לכתיבת שורות אלו היא כבר זכתה ל-667821 הצבעות נגד.

ההישג לא נעלם מעיניהם של עורכי ספר השיאים של גינס ובמהדורה של שנת 2020 ניתן למצוא את השיא שמלווה אותו התיאור הבא: "התגובה הרשמית של המפיצה, נכון ל-5 במרץ 2018, הגיעה לכמות של 683,000 הצבעות נגד. נתון זה הופך אותה בפער גדול לתגובה השנואה ביותר בהיסטוריה של רדיט".

בעקבות הלחץ של קהילת השחקנים קיצצה EA בעלות של פתיחת הדמויות אך הנזק התדמיתי כבר נעשה שכן הכותר זכה למכירות חלשות במיוחד.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.