כל התחזיות סימנו את ה-5 באוקטובר כיום בו גוגל (Google) תציג את מכשירי ה-Pixel 2 החדשים שלה. אבל, שלט פרסום גדול שהופיע במרכז העיר בוסטון שבארצות הברית, חושף שצמד המכשירים יוצג יום לפני. השלט, שפורסם לראשונה באתר Droidlife, לא ממש משאיר מקום לספק: "בקשו יותר מהטלפון שלכם", אומר הסלוגן שמופיע מעל הלוגו של גוגל ומעל התאריך.

אם בהכרזות הגדולות האחרונות של רוב היצרניות רוב הפרטים היו ידועים לפי ההשקה בפועל, כיום, כשלושה שבועות לפני ההכרזה, עדיין רב הנסתר על הגלוי בכל מה שקשור לצמד ה-Pixel החדש. הדבר היחיד שכבר ידוע, פחות או יותר, ואפילו די ברור מאליו, הוא שהמכשירים יהיו מבוססים על Snapdragon 835, כששמועות קודמות על גרסת Snapdragon 836 התבררו כלא נכונות.

כמו כן, ככל הנראה, מי שייצרה את המכשירים בפועל היא שוב HTC, שהייתה אחראית גם לדור הקודם, והשאלה היא האם גוגל תאמץ בעקבות כך את המסגרת הנלחצת של ה-HTC U11. עם זאת יש שמועה שדווקא LG מייצרת את המכשיר הגדול יותר שיציע רזולוציה של 2K ומסך בגודל של 5.99 אינץ'. ההערכות לגבי המכשיר הקטן, כלומר Pixel 2, היא שהמסך יהיה בגודל של 4.97 אינץ' בלבד וברזולוציה של FHD. כך או כך, ככל הנראה העיצוב של המכשירים לא יהיה זהה.

מעבר לכך ההערכה היא שהמכשירים יעמדו בתקן IP68, כלומר עם עמידות בפני אבק וגם צלילה למים, ועדיין לא ברור אם שני הדגמים יגיעו עם צמד מצלמות מאחור, או רק Pixel 2 XL.

קרא עוד:  הטלפון מפריע לריכוז? גוגל מביאה את החידוש הכי חשוב של אנדרואיד 10 לכולם

עדכון: גם גוגל הודיעה על כך רשמית בקידמון לקראת האירוע.