יום לפני אירוע המפתחים של אפל, בכיר גוגל אנדי רובין, צייץ כי מספר מכשירי האנדרואיד המופעלים מידי יום צמח לכדי כ-900,000 מכשירים. זוהי גדילה של כ-50,000 מכשירים ליום מחודש פברואר האחרון וכ-200,000 יותר מכשירים ליום מחודש דצמבר בשנה שעברה.

המספר שובר שיאים חדשים ומעיד על גדילה משמעותית בשוק מכשירי האנדרואיד בעולם, אם כי רובין לא סיפר האם הספירה כוללת גם את מחשבי הטאבלטים לצד הסמארטפונים, וכי כבר ידוע שמכשירים כמו נגני מדיה ומוצרים כלליים אינם נכללים בספירה.

בעת הכרזה על מערכת ה-iOS 6, אפל אמרה כי עד כה, מכרה 365 מיליון מכשירים המריצים את מערכת ה-iOS, וזה כולל סמארטפונים וטאבלטים. אפל גם השוותה את ההפצות של מערכת ה-iOS אל מול האנדרואיד ובעוד שגרסת ה-iOS 5 האחרונה חולשת על 80 אחוז מהמכשירים, אצל גוגל גרסת ICS מותקנת רק על 7 אחוז מהמכשירים בלבד, ואולם חלק מהפיצ’רים שהציגה אפל בגרסה 6 החדשה כבר קיימים במערכת האנדרואיד.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.