היצרנית 8848 אמנם אינה מוכרת כמויות גדולות של טלפונים, אבל זה בעיקר בגלל שהיא מתמחה בתחום של טלפוני יוקרה אמיתיים, כאלה שמציעים תכונות עיצוב מתקדמות במיוחד עם ציפויים מיוחדים שמשלבים מתכות יקרות – וגם יהלומים. בדרך כלל היא לא ממש מתחברת לחדשנות, אבל הפעם היא הפתיעה: היא הראשונה להכריז על טלפון שיהיה מבוסס על המערכת על שבב המובילה הבאה של קוואלקום (Qualcomm) – הלא היא Snapdragon 865.

זה כמובן לא אומר שהמכשיר שהיא הכריזה עליו, Titanium M6 5G, אכן יהיה הראשון שיגיע לשוק. ההיסטוריה מלמדת שבדרך כלל זה שמור לשאומי (Xiaomi), גם אם לא ברמה הגלובלית אלא במכשיר שמיועד לשוק הסיני.

Image result for Titanium M6 5G

הפעם האחרונה בה נתקלנו במשהו שמזכיר את Snapdragon 865 זה היה מבחני ביצועים, לכאורה, שהועלו ל-Geekbanch. לפי ההערכות קוואלקום אמורה להכריז עליו במהלך החודש הבא, בתלות כמובן בהיקף של פסי הייצור שהקצתה עבורם סמסונג (Samsung) בה בחרה הפעם קוואלקום במקום TSMC – כשסמסונג משתמשת בתהליך ייצור מבוסס אור אולטרה-סגול ב-7 ננו-מטר.

כך או כך Titanium M6 5G, כפי ששמו מרמז, יתמוך כברירת מחדל בחיבור לרשת סלולרית דור חמישי. הוא יגיע עם מסך AMOLED בגודל 6.01 אינץ', 12 גיגה-בייט זיכרון עבודה, 1 טרה-בייט זיכרון אחסון מובנה, ומצלמה ראשית עם חיישן בגודל 64 מגה-פיקסל שעושה אינטרפולציה לתמונות 100 מגה-פיקסל.

הדבר המדהים בטלפון הזה, מעבר למחיר שלא פורסם, אבל צפוי להיות כמה אלפי דולרים בתלות ברמת הגימור וההידור, הוא שהמקום עוזרת אישית וירטואלית יהיו עוזרים אישיים אנושיים שיענו לתשובות שישאלו אותם. הסיבה היא לפי החברה שעוזרות וירטואליות נותנות יותר מדי תשובות טיפשיות ו/או לא מועילות.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.