קצת לפני התערוכה בברצלונה מגיע אלינו תמונה מודלפת של מה שנראה כטאבלט 8 אינצ’ הבא של סמסונג. כבר שמענו השבוע שמועות על כך שהחברה הקוריאנית תכריז על Galaxy Note 8.0, גרסה נוספת וקטנה יותר לטאבלט הנוט ונראה כי היא כבר עושה את הבכורה ברשת.

האתר האיטלקי DDay.it השיג תמונות ראשונות של הטאבלט המדובר, ואם תשאלו אותנו זה נראה ממש כמו מכשיר הגלקסי אס 3 באופן מוגדל. העיצוב, המראה והמבנה מזכירים מאוד את המכשירים האחרונים של סמסונג, והוא אכן נראה בגודל של 7 או 8 אינצ’. הלוגו של סמסונג מתנוסס בחלק העליון, אם כי לא ברור לנו מדוע ישנו כפתור מרכזי ושני כפתורי מגע, שכידוע הכפתורים מסתתרים לרוב כחלק מהמסך החל מאנדרואיד 4.0, כך דברים אלה גורמים לנו לספקנות מסוימת באמינות התמונות.

המפרט שפורסם יחד עם ההדלפה אינו שונה ממה שכבר ידענו. מדובר בטאבלט ברזולוציה של 1280×800 עם מעבד מרובע ליבה, זיכרון 2 ג'יגה ומריץ את מערכת האנדרואיד 4.2. לטאבלט אחסון פנימי בגודל 16 או 32 ג'יגה, חריץ microSD להרחבה, תקשורת WiFi ו-Bluetooth, ואפשרות לתקשורת דור 3.

אמיתי או לא? מה דעתכם? שתפו אותנו בתגובות.

עדכון:
מנכ"ל סמסונג, ג'יי.קיי. שין אישר שהטאבלט החדש יוצג בתערוכת MWC 2013 והוא יציע מסך של 8 אינץ', כך שהוא יהיה קצת גדול יותר מהמתמחרים הפוטנציאליים שלו. שין הודיע זאת בפגישה עם אנשי מדיה בסיאול. כמו כן הוא הוסיף שהטאבלט יהיה מבוסס על מעבד Exynos מרובע ליבות שפועל במהירות 1.6 ג'יגה-הרץ, ושמסך ה-1,280×800 פיקסלים ישתמש בטכנולוגיה בשם Super Clear כדי לספק בהירות גבוהה. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.