מקורות אמינים מתוך סמסונג מוסרים שהחברה שוקדת על פיתוח של טאלבט בגודל 11.6 אינצ' אשר יריץ את המעבד החדש של סמסונג בעל ליבה כפול מסוג Exynos 5250 הפועל בתדר של 2.0 ג'יגה הרץ. גולת הכותרת של הטאבלט היא תצוגת המסך ברוחב 16:10 וברזולוציה גבוהה במיוחד של 2560 על 1600, זאת יחד עם עיצוב דקיק במיוחד. מיותר לציין שהטאבלט החדש יופעל על מערכת ההפעלה החדשה Android 4.0 ICS יחד עם Android Beam לסנכרון הטאבלט עם מכשיר הגלקסי נקסוס.

המחשב לדברי המקור, יגיע עוד לפני ה-iPad 3 ויוצג בתערוכת MWC 2012 בחודש פברואר שנה הבאה ויגשר באופן סופי בין מחשב לוח בעל יכולות מגבולת למחשב אישי לכל דבר, כפי שנראה היכולות של הטאבלט החדש בנוסף למערכת הפעלה יציבה וטובה יכול ליצור שילוב מנצח. הטאבלט גם יציע גם תחנות עגינה נוספות לחיבור למסך ומקלדת דבר שיקל בעת השימוש בו בבית או במשרד וכן תחנות עגינה למולטימדיה.

ומה עם אפל? מתכוננת להשקת ה-iPad הבא ושוקדת מצידה על פיתוחו של המעבד החדש מתוצרתם – A6, המעבד ככל הנראה יהיה דומה מאוד למעבדים החדשים מתוצרת סמסונג וגם הוא ירוץ במהירות של 2.0 ג'גה הרץ. הקרב בין אפל וסמסונג מגיע לנקודת רתיחה, ואם כבר במלחמות עסקינן, הקרב הלא נגמר בין שני הענקים עובר למדיה ובכל הכוח, שימו לב לפרסומות החדשה של סמסונג: