גם אתם מוצאים את עצמכם שוב ושוב צורכים תכנים מיוטיוב (YouTube)? העובדה שכל שצריך עבור צפייה בתכני וידאו הוא חיבור לאינטרנט הופכת כל מכשיר נייד לטלוויזיה, ונראה שהפלטפורמה הפופולארית הופכת שימושית יותר לצפייה בסרטונים, בקליפים ואפילו לצפייה בסדרות. אז אם חסרה לכם טלוויזיה בסוכה, כדאי שתלמדו לנצל טוב יותר את האפליקציה של יוטיוב.

כך תשלטו במהירות הסרטון

ביוטיוב הרצאות וסרטוני הדרכה רבים ולעיתים המרצה מדבר בקצב מהיר או איטי עבורנו. האפליקציה מאפשרת לנו לשלוט במהירות הניגון של הסרטון. לוחצים על שלושת הנקודות בחלק השמאלי העליון של הסרטון > מהירות הפעלה > בוחרים פי כמה רוצים להעלות או להוריד את מהירות הניגון של הסרטון.

כך תדלגו 10 שניות קדימה או אחורה

אם תרצו להבין באופן כללי במה עוסק הסרטון המנוגן, תוכלו לדלג 10 שניות קדימה, או לחילופין, לחזור 10 שניות אחורה. כל שתצטרכו לעשות זה להקיש פעמיים על הסרטון המנוגן. הקשה בימין שטח התצוגה של הסרטון תגרום לדילוג קדימה של 10 שניות, ובשמאלו תחזור אחורה 10 שניות.

https://youtu.be/_DP2TIOCITM

אם אין לכם אוזניות הפעילו כתוביות

אם אתם במקומות ציבוריים, לא תמיד כדאי לשמוע סרטונים באמצעות רמקול המכשיר, כדי לא להפריע לסובבים אתכם. במקרים כאלו מומלץ להשתמש באוזניות. אך אם אין כרגע ברשותכם כאלה, תתפלאו לדעת שחלק מהסרטונים ביוטיוב כוללים כתוביות. לוחצים על שלושת הנקודות בחלק השמאלי העליון של הסרטון ובודקים אם מופיעה האופציה > כתוביות. שם ניתן לבחור כתוביות בשפה הרצוייה.

קרא עוד:  לא צריך לבחור: Galaxy A80 מגיע עם מצלמה איכותית במיוחד, גם לסלפי

לעיתים ישנן כתוביות בשפות נוספות באמצעות שירות התרגום של גוגל (Google Translate). אלה נוצרות באופן אוטומטי ולעיתים תרגישו זאת באיכות התרגום.

חבילת הגלישה עומדת להסתיים? כך תחסכו בתעבורת נתונים

צפייה בסרטונים צורכת נתוני גלישה רבים ואם אתם משתמשים באפליקציית יוטיוב דרך חבילת גלישה סלולרית יתכן ותרצו לחסוך בשימוש בהם. יוטיוב מאפשרת להגדיר איכות צפייה בהבחנה גבוהה (HD) רק אם אתם גולשים דרך Wi-Fi, במקרים של גלישה סלולרית ינוגנו סרטונים באיכות נמוכה יותר, דבר שיסייע לכם לחסוך בחבילת הגלישה.

עשו זאת דרך לחיצה על תמונת הפרופיל שלכם, משמאל למעלה > הגדרות. באייפון הפעילו את המתג ליד "הפעל HD ב-Wi-Fi בלבד". באנדרואיד לחצו על כללי > הגבל שימוש בנתונים לנייד. באותו מסך תוכלו גם למנוע הפעלה אוטומטית של סרטונים.

שתפו את המסך שלכם עם כל יושבי החדר

טלוויזיות חכמות רבות, כמו גם סטרימרים ו-Google Chromcast, תומכים באפשרות להציג על המסך הגדול את מה שמתנגן דרך אפליקציית יוטיוב שבטלפון החכם. כדי לעשות זאת על שני המכשירים להיות מחוברים לאותה רשת Wi-Fi. יש ללחוץ על תמונת הפרופיל שלכם, משמאל למעלה > הגדרות > צפייה בטלוויזיה ומשם המשיכו לפי ההוראות.