חם או קר? ללבוש קצר או ארוך? אלה שאלות שאנו שואלים את עצמנו מידי בוקר, בעיקר בעונות המעבר והחורף. למזלנו, הטכנולוגיה התקדמה וכבר אין צורך להקשיב בשקיקה לתחזית מזג האוויר בחדשות, כי אפשר פשוט להציץ בטלפון. אז קבלו חמש אפליקציות מזג אוויר מומלצות.

1Weather

מבין האפליקציות הוותיקות והפופולריות המספקת ממשק פשוט ונוח עם כלל הנתונים הנדרשים במסך אחד.  1Weather מספקת תחזית יומית עד עשרה ימים קדימה וגם כוללת רדאר גשם מקומי, ווידג'טים והתראות. אפשר לשמור מקומות וגם לשתף צילום מסך של התחזית לחבר.

המחיר: חינם (פרסומות בתוך האפליקציה) או 1.99 דולר

להורדה: Android | iOS

Accuweather

האפליקציה הרשמית של Accuweather.com שאחראית על רוב שירותי מזג האוויר היא מצוינת וטובה בפני עצמה. יש בה את  כל מה שצריך כדי להתעדכן בתחזית המקומית עד רמת השעות, סיכוי לממטרים וכן המלצות לבוש להמשך היום ואף התראות אם כדאי לקחת מעיל או מטרייה. אפשר לשתף את התחזית ולצפות בנתונים היישר משורת ההתראות.

המחיר: (פרסומות בתוך האפליקציה) או 3.99 דולר

להורדה: Android | iOS

Awesome Weather YoWindow

לא עוד אפליקציית מזג האוויר רגילה המציגה ערימות של נתונים, אלא זו מגיעה עם ממשק אטרקטיבי המאפשר למשתמש להחליק על ציר הזמן ולצפות באנימציה משעשעת המתאימה לתחזית העכשווית לצד רחשי רקע. אפשר להחליף אנימציות וגם לקבוע זאת כרקע חי במכשירי האנדרואיד. אם תרצו, יש אפילו שעון מעורר לצלילי בוקר נעימים.

קרא עוד:  סמסונג וגוגל בשיתוף פעולה: Duo תשולב בחייגן במכשירי Galaxy S20

המחיר: (עם פרסומות) או 3.99 דולר לשנה

להורדה: אנדרואיד | iOS

Transparent clock & weather

לא חייבים לפתוח אפליקציה כדי להתעדכן במזג האוויר, כי במכשירי האנדרואיד יש ווידג'טים, יישומונים קטנים המוצגים על מסכי הבית. האפליקציה הזו מאפשרת להוסיף ווידג'ט מותאם מתוך מגוון גדול מאוד המציג לא רק את מזג האוויר, אלא גם את השעה, התאריך, הסיכוי לגשם ועד כדי התאמות לגופן והצבעים כמו גם גישה מהירה לשעון המעורר ולוח השנה.

המחיר: חינם

להורדה: Android

Weather Underground

למי שתחזית "רגילה" אינה מספיקה לו, Weather Underground היא אפליקציית מזג אוויר מקיפה מאוד. מלבד הנתונים המוכרים, היא כוללת גם מידע על קרינת השמש, איכות האוויר בסביבה ומרחק הנראות, אזורי סיכון והסיכוי למשקעים. היא מבטיחה לדיוק מירבי בזכות נתונים המגיעים מתחנות דיווח של משתמשים בקהילה.

המחיר: חינם (עם פרסומות) או 3.99 דולר בחודש

להורדה: Android | iOS

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.