הטמפרטורות בחוץ מתחילות לטפס ואין סיבה טובה מכך ללכת לים או לבריכה. בילוי שכזה הופך להיות מושלם כשמוזיקת רקע מנעימה אותו ובדיוק עבור כך קיימים רמקולים ניידים אלחוטיים, קטנים ורבי עוצמה, שגם יתאימו לסביבת החול והמים. הנה חמישה דגמים שכדאי לכם לבדוק.

Ultimate Ears Wonderboom

למרות שמדובר ברמקול קטן מימדים, מי משאזין לצלילים הבוקעים מ-Ultimate Ears Wonderboom
די מופתע מאיכותם, כמו גם מקיבולת הסוללה, שע"פ הצהרות החברה תספיק ל-10 שעות פעולה. הרמקול כולל חיבור MicroUSB והוא אטום למים בתקן IPX7. הוא אף מסוגל לצוף על המים, כך שאפשר לקחת אותו ממש קרוב כשהולכים לשחות.

המחיר: 439 שקלים או 64 דולרים (לפני מיסים)

Tronsmart Element T6 Plus

הרמקול הזה הוכרז ממש לאחרונה והעיצוב העגול שלו מאפשר "להשמיע סאונד ב-360 מעלות", לדברי החברה. הוא מוגן בתקן IPX6 וגם מתפאר בטבעת שליטה מעגלית הנמצאת בחלקו העליון ובאמצעותה ניתן לשלוט ביתר קלות על עוצמת השמע. מלבד האפשרות לחבר לו דיסק און-קי, ממנו הוא יוכל לנגן שירים, הוא גם צפוי לעבוד עד 15 שעות.

המחיר: 79.99 דולרים

https://youtu.be/o62W8EFqlZ0

JBL Go 2

בהשוואה לרמקולים האחרים ברשימה, JBL Go 2 הוא כזה שחיי הסוללה שלו יסתכמו רק ב-5 שעות. עם זאת, המחיר הנמוך שלו לצד שלל הצבעים שבהם הוא מגיע, כמו גם האטימות למים ולאבק – מאפשרים לו להעניק תמורה מספקת. ניתן להשתמש בו כדיבורית והוא כולל מיקרופון המסנן רעשים. בפאנל החיבורים יש גם MicroUSB וגם כניסת 3.5 מ"מ.

המחיר: 149 שקלים, או 33 דולרים

Jam Hang Around

את הרמקול הזה תוכלו לקחת לים ולבריכה בזכות תקן האטימות IP67 לאבק ולמים, אך בזכות צורתו והלולאה שממוקמת בראשו, ניתן לתלות אותו גם על ברז המקלחת. אפשר לחבר זוג רמקולים יחדיו להאזנה סטראופונית והוא יכול לשמש גם כדיבורית לטלפון. הסוללה של Jam Hang Around HX-P505 תספיק לזמן מכובד בהחלט של 20 שעות שימוש. כשהיא תיגמר לא תצטערו ששכחתם את כבל הטעינה, שכן זה מסופק כחלק בלתי נפרד מהרמקול.

המחיר: 249 שקלים

Bose SoundLink Revolve

זה אמנם לא הרמקול הקטן ביותר שפגשנו ואולי גם היקר ביותר, והוא גם מוגן בפני מים ואבק באופן מוגבל (IPX4). עם זאת נראה שמימדיו עושים חסד עם הסאונד שהוא מספק ב-360 מעלות. ל-Bose SoundLink Revolve מנשא ייעודי, וע"פ הצהרות החברה תספיק הסוללה ל-12 שעות שימוש. באמצעות הרמקול ניתן לגשת גם אל המסייעת הקולית של אפל או של גוגל, גם אם הטלפון נמצא בחדר אחר, אפשר לחבר שני רמקולים יחדיו להאזנה סטראופונית, יש לו כניסת USB לטעינת מכשירים וחיבור 3.5 מ"מ להתקנים חיצוניים.

המחיר: 999 שקלים

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.