מרבים בפעילות גופנית? בספורט אתגרי? בשנת 2018, אם לא תיעדתם את עצמכם, אף אחד לא יאמין שעשיתם דברים כל כך ייחודיים, וכאן מגיע מקומן של מצלמות האקסטרים. אלו הן מצלמות קטנות, קלות ועמידות שלמרות גודלן הפיזי לא מתפשרות על איכות הוידאו שהן מפיקות. יחד עם אבזור מתאים ניתן למקם אותן על קסדות, על כידון אופניים ואופנועים, לצלול איתן ועוד. מצאנו 5 מצלמות אקסטרים שכדאי לכם לבדוק לפני שתצאו לעשות עוד קצת ספורט.

GoPro Hero7 Black

המצלמה המשוכללת ביותר מבין 3 המצלמות שבסדרה שהוכרזה לאחרונה, ה-Hero7 Black של גו-פרו (GoPro). בדגם הזה מתפארת החברה במייצב מובנה המתבסס על ארבעה צירים ומייתר את השימוש במייצבים חיצוניים. כמו כן ישנה אפשרות לשליטה קולית במגוון שפות ועוד חידושים נוספים. משקלה 118 גרם.

מחיר: 1,879 שקלים

+Yi 4K

מותג מצלמות האקסטרים של חברת הבת של שאומי, Yi, מציג את +Yi 4K שמלבד העובדה שהייתה הראשונה לצלם ברזולוציית 4K בקצב של 60 פריימים לשניה, היא גם קלת משקל (94 גרם) ובעלת תג מחיר אטרקטיבי. עבור צילום מתחת למים תצטרכו לרכוש ציוד ייעודי.

מחיר: החל מ-300 דולרים

TomTom Bandit

המצלמה של TomTom אמנם גדולה וכבדה (190 גרם) בהשוואה למתחרות, אך יהיו שיראו בכך יתרון מבחינת עמידות המצלמה. אפליקציה ייעודית מסוגלת לערוך אוטומטית את הסרטונים המצולמים והעברת הנתונים למחשב מתבצעת בדומה לחיבור Disk On Key.

קרא עוד:  מי נוחר בלילה? Versa 2 של פיטביט יכול לגלות את זה

מחיר: 299.99 דולרים.

Olfi One.Five

ומצלמה קלה אף יותר (55 גרם) מתאימה גם היא לשימוש מתחת למים רק עם ציוד צלילה ייעודי. זוהי המצלמה של Olfi שאמנם מצלמת ברזולוציה של 4K אך בקצב של 24 פריימים לשניה. בהתאם לכתב האחריות, זו ניתנת למצלמה למשך שנה וכוללת גם שבר או נזק שנגרם כתוצאה מחדירת מים.

מחיר: 179.99 דולרים

Garmin VIRB Ultra 30

מהירות, תאוצה, כוח G וקצב לב – בכל אלה תוכלו לצפות בסרטונים שמצלמת מצלמת האקסטרים של גרמין, ה-VIRB Ultra 30. כשמדובר בפעילות גופנית אלו נתונים חשובים. היא גם נשלטת באמצעות פקודות קוליות, אך מוגנת בפני מים רק כשהיא מכוסה בכיסוי הייעודי. משקלה 88 גרם והיא לא מבין המצלמות הזולות בשוק.

המחיר: 1,700 שקלים

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.