האם העליתם פעם על דעתכם עם כמה משימות אנחנו מתמודדים בכל יום? קצב החיים השתנה ולא תמיד אנחנו זוכרים מה בדיוק צריך להביא מהסופר, איזה דו"ח צריך להגיש למנהל ומתי בדיוק צריך לבצע את הטיפול התקופתי ברכב. הנה כמה אפליקציות שיגרמו גם למשתמשים העמוסים במיוחד לזכור הכל.

Remember The Milk‏

השירות קיים כמעט בכל פלטפורמה אפשרית: במחשב, באפליקציות לסמארטפונים וטאבלטים ועבור Apple Watch. הגיע הזמן לביצוע המשימה? תוכלו לקבל על כך התראה גם ב-SMS ובמייל. כמו כן, שלל המשימות יופיעו בתצוגה ייעודית המכונה Inbox ומזכירה את זה הקיים בתיבת המיילים שלכם – עבור רבים זהו מתכון מושלם לביצוע משימות.

להורדה ורישום

פשוטה וקלה לשימוש: BZ Reminder

לפעמים, דווקא הפשטות היא מילת המפתח באפליקציות שבשימוש שוטף, שכן הצורך הזה לרשום תזכורת בכמה לחיצות – הוא קריטי בחלק משעות היום. באמצעות האפליקציה הזאת ניתן להוסיף בקלות עוד ועוד תזכורות, אפילו אם מדובר בתזכורת שתזכיר לכם בכל שעה לשתות כוס מים.

להורדה

העוזר האישי: Rembo

האפליקציה מתבססת על בוט באמצעותו תוכלו לקבוע את התזכורות השונות. כל שיש לעשות הוא להתכתב עם הבוט בשפה חופשית (באנגלית) ולבקש ממנו לקבוע תזכורת בשעה והתאריך הרצויים. תוכלו גם להגדיר שברגע שהגיע הזמן לביצוע המשימה – האפליקציה תתקשר אליכם כדי להזכיר לכם.

להורדה

במעקב תמידי: Todoist

גם ל-Todoist אפליקציה התואמת כמעט לכל פלטפורמה ובאמצעותן ניתן להזין תזכורות ולצפות בסדר היום המתוכנן בכל יום. בנוסף, אחת התכונות הייחודיות של האפליקציה תאפשר לכם לעקוב אחר קצב השלמת המשימות באמצעות גרפים וכן לצפות ברשימת המשימות שכבר הושלמו. אז באיזה יום אתם הכי פרודוקטיביים?

קרא עוד:  ועכשיו גם אינסטגרם מתעדכנת עם מצב כהה

להורדה

השימושית: Google Keep

קשה להכין רשימת אפליקציות תזכורות מבלי לכלול את זו של גוגל. היא אמנם משמשת בראש ובראשונה כאפליקציית פתקים, בה ניתן לתעד מחשבות שונות, שרבוטים, תמונות ואפילו הקלטות קוליות. אך לפתקים ניתן להוסיף תזכורות התלויה בזמן או במקום, לקבוע תזכורת החוזרת על עצמה וכן לשתף אותם עם חברים.

לכניסה לשירות

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.