החופש הגדול גורם לרבים מבני הנוער לשנס מותניים ודווקא בזמן שחבריהם לוקחים את הזמן עבור מנוחה – אלו יחליטו לעבוד ולחסוך כסף. אם אתם בני נוער שהחליטו לעבוד בחופשה, או הורים לכאלה, כדאי להכיר כמה אפליקציות שימושיות: מלוח דרושים לעבודות זמניות, דרך אפליקציות שמסייעות להכיר את הזכויות של בני הנוער העובדים ועד כזו שתסייע לחסוך כסף.

Xtras

מחפשים עבודה לקיץ? האפליקציה הזו מתמקדת בעבודות זמניות והיא מסוגלת לשדך בין מעסיקים לעובדים בתחומי המסעדנות, האירועים, חברות ההפקה ועוד. בכל פעם שמתפרסמת עבודה בתחומים ובתנאים שהגדרתם, תתקבל במכשיר התראה. אם מתאים לכם – תשודכו למשרה. את השכר תקבלו ישירות מהאפליקציה.

להורדה

Screenshot Image

בני נוער עובדים

רבים מהמתבגרים מנצלים את תקופת החופש כדי לעבוד ולחסוך קצת כסף. אך אלה צריכים להכיר את הזכויות השונות שלהם, כמו כמות שעות העבודה שניתן להעסיק אותם בכל יום, מהו שכר המינימום ובאיזה גיל מותר להתחיל לעבוד. את כל המידע הזה מרכזת האפליקציה, יחד עם שעון נוכחות חביב ואפשרות להגדיר עבור איזו מטרה אתם חוסכים.

להורדה

Screenshot Image

מחשבון שכר

עבודת מלצרות היא מבין הפופולריות עבור בני הנוער. מדובר בעבודה שוחקת, בה עומדים שעות רבות על הרגלים, אך לעיתים מרוויחים טיפים מכובדים שמשדרגים את השכר. האפליקציה הזו תאפשר לכם להגדיר את השכר השעתי, לעקוב אחר שעות העבודה שעבדתם וכמות הטיפים שקיבלתם במהלך המשמרת וכך לדעת כמה בדיוק הרווחתם.

להורדה

Screenshot Image

Alarmy

אם אתם לא מצליחים לקום למשמרת בזמן, כדאי שתנסו את השעון המעורר שמאוד קשה להתעלם ממנו. אתם תצטרכו לקבוע מה יפסיק את הצלצול המעיק של השעון: צילום תמונה מסויימת במיקום רחוק מהמיטה, אולי ניעור חזק של המכשיר או אפילו פתרון בעיה מתמטית. רק אז, אחרי שתשלימו את המשימה, תקבלו קצת שקט בבוקר שלכם.

להורדה

Screenshot Image

1Money‏

בני נוער עוד לא מנוסים בהתנהלות הכספית ולעיתים, אם הגדירו לעצמם מטרה עבורה הם חוסכים כסף, הם עלולים לבזבז את מה שחסכו מבלי לשים לב. עם האפליקציה הבאה ניתן לתעד כל עסקה. כך ניתן לראות בקלות, באמצעות גרפים וצבעים שונים, היכן הוצא כסף: על מזון, בגדים, בילויים ועוד.

להורדה

Screenshot Image
-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.