כבר תקופה ארוכה שאתם חושבים לרכוש שעון חכם אך נרתעים מן המראה המגושם של רוב השעונים הנמכרים כיום? בשנים האחרונות הולכת וגוברת מגמה של היצרניות להציע לשוק שעונים עשירים בתכונות אך גם מעוצבים היטב. מצאנו כמה שעונים שבמבט ראשון נראים בדיוק כמו השעונים הקלאסיים המוכרים, אך בסקירה מעמיקה תגלו שהם יודעים לעשות הרבה יותר ממה שיודע לעשות שעון פשוט.

Emporio Armani Connected

למותג האופנה היוקרתי סדרת שעונים חכמים שלא מתפשרים על העיצוב החיצוני ועל איכות חומרי הגלם, אך כוללים גם את התכונות המוכרות של השעונים החכמים בזכות מערכת ההפעלה Wear OS של גוגל. במבט ראשוני בכל אחד משעוני החברה קשה לשים לב שזהו מסך שמציג את אזור המחוגים. המחיר: החל מ-250 אירו.

Louis Vuitton

וכמו באופנה, יהיו שיעדיפו עיצוב יוקרתי אחר. כאלה הם השעונים של המותג לואי ויטון שבזכות מגוון ה-Faces, אותם עיצובים של מסך הבית וצורת המחוגים, ניתן להעניק לשעון פנים חדשות בכל יום. לצד שאר התכונות החכמות של Wear OS מבית גוגל, גם כאן אין התפשרות על חומרי הגלם והעיצוב החיצוני. המחיר: החל מ-2,900 דולרים.

https://youtu.be/4AjdAObqC74

Mobvoi TicWatch Pro

לשעון הזה מסכים בשתי שכבות. בשכבה התחתונה מסך AMOLED צבעוני ועשיר, ובשכבה העליונה מסך LCD פשוט הדומה לזה הקיים בשעונים הדיגיטליים הרגילים. אתם אלו שמחליטים עם איזה מסך לעבוד ומכך יושפע גם אורך חיי הסוללה: בין 5-30 ימי סוללה בשילוב בין המצבים. המחיר: 249.99 דולרים.

קרא עוד:  אפל הכריזה על Apple Watch דור 5: מסך פועל תמיד ועיצובים חדשים

Xiaomi Mijia Quartz

השעון הזה של שיאומי אמנם לא מריץ מערכת הפעלה ואינו כולל מסך צבעוני. זהו שעון מחוגים המתבסס על מנגנון קווארץ ואת עיקר השליטה בו תבצעו באמצעות אפליקציה. הוא יתריע על שיחות והתראות אחרות באמצעות רטט, ישמש כשעון מעורר וכן יספור צעדים. בהשוואה לשעונים חכמים, הוא מתהדר בחיי סוללה ארוכים במיוחד. המחיר: 69 דולרים.

Nokia Steel HR

גם לנוקיה שעון מחוגים שאם תתעמקו בו תגלו שהוא עשיר בתכונות חכמות רבות. במרכז השעון מוטמע צג דיגיטלי המציג את ההתראות השונות המגיעות למכשיר, כמו שיחות או הודעות. הוא גם כולל חיישנים העוקבים אחר קצב הלב וסופרים צעדים. אפליקציה שתותקן בטלפון החכם תדע לרכז את כל הנתונים ולספק תובנות מעניינות. המחיר: 129.95 דולרים.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.