גוגל (Google) נוהגת להחביא הפתעות שונות במנוע החיפוש שלה, מה שהפך לדבר שבשגרה מאז יום הקמתה. אלה מכונים "Easter Egg" ולרוב הם מתגלים לגמרי במקרה. אז איך תשחקו בפאק-מן, סוליטר ואיקס-עגול? פשוט תחפשו בגוגל.

פאק-מן

מהו המשחק הכי טוב של כל הזמנים? נכון, זהו ה"פאק-מן" (Pac-Man). העיגול הצהוב שצריך לאכול את הנקודות על המסך במבוך שלא נגמר וצריך על הדרך להיזהר מהמפלצות הצבעוניות שלא יאכלו אותו. איך משחקים? היכנסו לגוגל וחפשו "Google Pacman".

איקס עיגול

עוד משחק שלא שתמיד יכול להרוג מספר רגעים של שעמום הוא "איקס עיגול" (tic tac toe באנגלית). המשחק הקלאסי ששיחקנו עם גירים על המדרכה, זוכה לגרסה דיגיטלית וכה מהנה, אבל הפעם גוגל היא בצד של היריב. אפשר לבחור רמה ואם תהיו איקס או עיגול. חפשו "tic tac toe" בגוגל.

Image result for google tic tac toe

טטריס

המשחק "Breakout" שהגיע אלינו מהקונסולה הוותיקה "אטארי" (Atari) מגיע במהדורה דיגיטלית ומשעשעת למדי. חפשו מהמחשב את צמד המילים "Atari breakout", כנסו לחיפוש תמונות (images) ותראו איך המסך הופך בבת את ל.. Breakout (זמין רק מהמחשב).

Image result for Atari breakout

סוליטר

טרום הסמארטפון העברנו שעות של הנאה במשחק "סוליטר". משחק הקלפים הקלאסי המתאים לשחקן בודד נחשב לידידותי גם למתחילים, וממכר מאוד כשמתחילים לשחק. הוא מובנה בגוגל וכל שצריך הוא לחפש "solitaire".

Image result for GOOGLE solitaire

ספינר

הצעצוע שכבש כל ילד בישראל ב-2017 הוא הספינר (Spinner). אמנם כל שנדרש היה לסובב אותו, אבל בדרך גם לשמור על האיזון לכמה שיותר זמן. בגרסה הדיגיטלית זה הרבה יותר פשוט, ורק סובבו חזק כמה שיותר. חפשו "Spinner" בגוגל ותתחילו לסובב.

Image result for GOOGLE Spinner
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.