בזמן שכל מכשירי ה-iPhone נראים אותו הדבר, אחד היתרונות הבולטים של מערכת האנדרואיד (Android) הוא ללא ספק היכולת להתאים אישית כמעט כל דבר בממשק המשתמש. החל מתפריטי ההגדרות, עיצובי מסך הבית, שורת ההתראות ועד לכפתורי השליטה, עובדה שמאפשרת לרבים להשתמש בו בדיוק כפי שנוח להם. לאפליקציות ההתאמה הללו קוראים משגרים (Launchers). מצאנו כמה שכדאי לנסות.

Poco Launcher

מכשיר ה-Pocophone F1 של שאומי כולל משגר ייחודי. עם עדכונו לגרסה חדשה החליטה החברה להעניק לכולם את האפשרות להוריד אותו וליהנות ממהירות פעולה, מצב כהה לנוחות שימוש וחיסכון בסוללה וגם קיבוץ אפליקציות לקטגוריות שונות באופן אוטומטי, אפילו לפי הצבע השולט בצלמית.

להורדה

Nova Launcher

מה גורם למשגר להיות מוצלח במשך שנים רבות? ייתכן שהגמישות הרבה, כזו שמאפשרת להתאים אישית כמעט כל דבר, היא המתכון להצלחה. ב-Nova Launcher אפשר להגדיר כמה אפליקציות יוצגו בשורה ובטור, מה עובי השוליים ומה גודל צלמיות האפליקציות. גם פעולה מהירה וחלקה היא מצרך חשוב בכל משגר, וב-Nova זה מורגש היטב.

להורדה

Microsoft Launcher

גם למשגר של מיקרוסופט מגוון אפשרויות התאמה אישית ובניית קטגוריות שונות לסידור האפליקציות, אך מי שימצאו אותו כשימושי במיוחד הם אלו שמשתמשים בחשבון המיקרוסופט שלהם לסינכרון משימות, לוח שנה ומיילים. ניתן ליהנות מהמשך עבודה רציפה בין המחשב האישי לבין מסך הטלפון, כשכל פגישה ומשימה יתעדכנו גם על מסך הבית.

קרא עוד:  סקירה: LG G8X - תצוגה רחבה וכפולה, אבל אחרת

להורדה

Evie Launcher

משגר משפיע רבות גם על מהירות פעולת המכשיר, ונדמה שבנוסף לתחרות מי מציג ממשק הפעלה נוח מתחרות החברות למי יהיה משגר מהיר. Evie הוא אחד המהירים, ולצד ההתאמה האישית של העיצוב ניתן גם לקבוע אלו מחוות יבצעו פעולות שונות: מהחלקת 2 אצבעות מעלה עבור פתיחת התפריט ועד 'צביטת' המסך עבור נעילת מסך.

להורדה

Lens Launcher

נמאס לכם לגלול מסכים רבים בכל פעם שמחפשים אפליקציה? המשגר הבא יסדר את כל האפליקציות המותקנות במכשיר על מסך אחד. ככל שיהיו יותר אפליקציות כך יוצגו הסמלים שלהן בגודל קטן יותר, אך זה לא צריך להטריד אתכם משום שבכל פעם שתעברו מעל אפליקציה הסמל שלה יגדל, בדומה לשימוש בזכוכית מגדלת.

להורדה

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.