כבר מעל שנתיים פועל בישראל שירות הזרמת הסרטים והסדרות נטפליקס (Netflix) אשר זכה למספר לא מבוטל של מנויים. יותר ויותר תכנים מתורגמים לעברית וגם שיתוף הפעולה עם ספקיות התוכן המקומיות רק גובר. אם אתם כבר מנויים לשרות, או אם אתם שוקלים לנסות אותו, הנה כמה טיפים שימושיים לאפליקציית נטפליקס.

מחפשים תכנים בשפה חופשית

לאחר כניסה לכרטיסיית "חיפוש" שבתחתית המסך נפתחת שורת חיפוש בראש המסך, שם ניתן להקליד, בשפה חופשית, כל מיני נתונים הקשורים לכותרים שאתם מחפשים. מלבד הקלדת שם הכותר, ניתן גם לחפש לפי שחקנים, במאים, ז'אנרים, איכות הוידאו ועוד. מעוניינים לבחור כותר באיכות 4K? פשוט רשמו זאת בשורת החיפוש וכל התכנים שבאיכות הגבוהה יוצגו לכם.

עוד על חיפוש תכנים בנטפליקס

השקיעו בכתוביות

אם אתם אוהבים את הכתוביות בגופן, בצבע או בגודל מסויימים, נטפליקס מאפשרת לכם להתאים אישית את הפרמטרים הללו. עשו זאת באמצעות כניסה לקישור הזה, וכל שינוי שתעשו ישפיע על כלל המכשירים המחוברים לחשבון שלכם. יתכן שתצטרכו להזין שוב את שם המשתמש והסיסמה.

בטוחים שמישהו צופה דרך החשבון שלכם?

לחצו על כרטיסיית עוד > חשבון > תחת קטגוריית 'הגדרות' לחצו על "פעילות סטרימינג אחרונה במכשירים" או "יציאה מהחשבון בכל המכשירים".

לחיצה על "פעילות צפייה" תאפשר לכם למחוק את היסטוריית הצפייה שלכם. רשימת התכנים בהם צפיתם לאחרונה תופיע על המסך ולחיצה על X לצד הכותר תסיר אותו מהרשימה. לאחר מכן לא תופיע לכם הצעה להמשיך לצפות בצפיה שעצרתם באמצע, או המלצות לתוכן דומה בהסתמך על תכנים בהם צפיתם ומחקתם מהרשימה.

קרא עוד:  נטפליקס תשיק משחקים המבוססים על הסדרות Stranger Things ו-Dark Crystal

עוד על מחיקת היסטוריית הצפייה

דואגים מכך שהילדים יכולים לצפות בכל תוכן שירצו?

תוכלו לקבוע קוד אישי לבקרת הורים. ניתן להפעיל את הקוד על תכנים מסיווג גילאים שתקבעו מראש, או על כותרים ספציפיים שתוסיפו לרשימה. לחצו על כרטיסיית עוד > חשבון > תחת קטגוריית הגדרות לחצו על "בקרת הורים". הזינו את סיסמת חשבון הנטפליקס שלכם, קבעו קוד אישי ואלו תכנים אתם מעוניינים להגביל.

כך תגדירו קוד גישה להגבלת הצפייה

 

צפיית המזל

נטפליקס מציעה לכם המלצות צפייה על סמך תכנים בהם צפיתם בעבר, אך לפעמים ישנה תחושה כי כבר צפיתם בכל התכנים ואין לכם מושג במה עוד לצפות. ישנו אתר חיצוני לנטפליקס שלאחר לחיצה על כפתור Spin ישלוף סרט או סדרה באקראי עם קישור ישיר לצפייה בנטפליקס.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.