את יומן הכיס, זה שהיה מלווה אותנו עד לא מזמן לכל מקום, כבר החליפו לאחרונה אפליקציות היומן. רבים מנהלים את לוחות הזמנים שלהם באמצעות שירות היומן של גוגל (Google), ולחברה ישנה גם אפליקציה הניתנת להורדה בחינם למכשירי אנדרואיד ו-iOS. מצאנו כמה טיפים לשימוש באפליקציה.

גוגל תזכיר לכם עד שתבצעו

ניתן למקם ביומן אירועים או פגישות, אך אם אתם לא רוצים לשכוח משהו, תוכלו לקבוע תזכורת שתעבור מיום ליום עד שתסמנו "בוצע" או שתמחקו אותה. הקישו על סימן '+' משמאל למטה > תזכורת > מלאו פרטים ולחצו על 'שמור' משמאל למעלה. לאחר הקשה על התזכורת תוכלו לערוך אותה, לסמן "בוצע" או למחוק מלוח השנה.

התזכורות של יומן גוגל

עושים סדר באמצעות צבעים

אירועים ותזכורות יוצגו בצבעים שונים. בתפריט הצידי באפליקציה (שלושת הפסים בצד הימני העליון) > הגדרות (בתחתית הרשימה) > תחת כל חשבון תגדירו באיזה צבע יוצגו אירועים / תזכורות. אפשר גם לשנות את צבעו של כל אירוע באופן פרטני, כשבמצב עריכת האירוע בחרו את הצבע שבו יוצג.

מסירים אירועים ותזכורות בהחלקה

המסך הראשי של האפליקציה, "לוח זמנים", מסכם בצורה גרפית את האירועים הקרובים. ניתן למחוק ישירות משם אירועים קרובים באמצעות גרירה של האירוע שמאלה או ימינה (תלוי במכשיר). החלקה של תזכורות תסמן אותן כמשימות שבוצעו ועליהן יופיע קו-חוצה. לפעולות עריכה נוספות לחצו על משבצת האירוע.

קרא עוד:  שאומי ביצעה קריאת החזרה לקורקינט הפופולרי שלה

הזמנתם טיסה? Gmail יכניס אותה ללוח השנה שלכם

כך גם לגבי הזמנת מלונות או ארוחות בחלק מהמסעדות, כברירת מחדל. ניתן לבטל את התכונה הזאת באופן קבוע על ידי כניסה לתפריט הצידי באפליקציה (שלושת הפסים בצד הימני העליון) > הגדרות (בתחתית הרשימה) > אירועים מ-Gmail > כבו את המתג לצד לוחות השנה הרלונטיים.

עוד על אירועים מ-Gmail

הציבו לעצמכם יעדים, גוגל תדאג שתעמדו בהם

למידת שפה חדשה או שיפור הכושר הגופני מחייבים השקעה תמידית. החליטו כמה פעמים בשבוע וכמה זמן אתם מעוניינים להשקיע והאפליקציה תבחר אוטומטית את המועד הטוב ביותר להזכיר לכם ולדאוג שתעמדו במשימה. הקישו על סימן '+' משמאל למטה > יעד > המשיכו לפי ההוראות והקישו בסוף על V.

כל מה שלא ידעתם על היעדים בלוחות השנה של גוגל

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.