שואב אבק נייד רוידמי F8

בין אם אתם מקפידים על ניקיון הבית, ובין אם אתם מנצלים את ההזדמנות להעביר סמרטוט גם בפינות שלא הגעתם אליהן במהלך השנה – חג הפסח כבר כאן ואיתו מגיעים גם הניקיונות. בשנת 2019 מתגייסת הטכנולוגיה גם לסייע לנו במטלות הללו. הנה חמישה מוצרים שיהפכו את מלאכת הניקיון לקלה ונעימה.

Cop Rose Robot X5

ניקוי חלונות היא לא משימה פשוטה, במיוחד החלק החיצוני שלהם. הרובוט הזה, הנצמד אל החלון באמצעות וואקום חזק, כולל זוג יחידות ניקוי עטופות בד. כל שיש לעשות הוא להתיז עליהן חומר רגיל לניקוי חלונות, לחבר לחשמל, והוא כבר ינקה ביסודיות את כל שטח החלון, הפנימי והחיצוני.

המחיר: החל מ-140 דולרים, או 1,500 שקלים

Giddel Toilet Cleaning Robot

ניקיון השירותים מגעיל אתכם? נמאס לכם להתכופף תוך כדי קרצוף האסלה? לרובוט הזה עמדת עגינה המזכירה את מעמד מוט ניקוי האסלות המוכר, זה שאפשר למצוא בתאי שירותים רבים. עם מיקומו של הרובוט על מושב האסלה, הוא ידע לשלוח את המברשת לעבר כל נקודה באסלה ולקרצף אותה.

המחיר: 350 דולרים

Roidmi F8

נמאס לכם להוציא את השואב הכבד והגדול מהארון? הפתרון הוא השואבים הניידים כדוגמת Roidmi F8.
הרוידמי F8 הוא שואב אבק ידני נייד ונטען, עם עוצמת שאיבה חזקה לא פחות מאשר השואבים של פעם. יש לו מגוון של חלקים וניתן לנייד אותו לכל מקום בבית וברכב בקלות. הוא מתאים לשאיבת רצפות, ספות, מזרנים, תריסים ועוד. הסוללה שלו מסוגלת להספיק עד 55 דקות הפעלה בעוצמת שאיבה נמוכה, או 30 דקות בעוצמת שאיבה החזקה ביותר.

קרא עוד:  הדמיות ראשונות ל-iPhone SE 2: אין חידושים דרמטיים

המחיר: כ-1000 שקלים

Xiaomi Townew Smart Trash Can

התעסקות עם פח הזבל לא נעימה במיוחד. כדי למנוע את הריחות כוללים פחים רבים מכסה, וזה של הפח החכם של שיאומי ייפתח אוטומטית בזכות חיישן שיזהה אתכם מתקרבים אליו. כמו כן, בעת שתרצו לרוקן את שקית האשפה, יאטום הפח את חלקה העליון, דבר שיגרום לכם שלא להריח את תוכנה או לראות את תכולתה.

המחיר: החל מ-90 דולרים

Xiaomi Mi Air Purifier 2S

בישול ועישון בתוך הבית עלולים להשאיר ריח רע, אך כדאי לדעת שחדרי הבית עלולים להיות גם מזוהמים בעקבות גורמים אחרים – כמו עובש, אבק ועוד. מטהר האוויר הזה מורכב משלושה מסננים ומחיישן לייזר המסוגל לזהות חלקיקים זעירים. תוך 10 דקות הוא יוכל לסנן את האוויר בחדר בגודל ממוצע.

המחיר: 699 שקלים

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.