טלפון שבור

אם אתם מאלה שמעדיפים לתקן בעצמכם במקום לקרוא לבעל מקצוע, הכתבה הבאה היא בשבילכם: הטלפון החכם יכול להוות כלי נהדר למלאכות "עשה זאת בעצמך" ויסייע לכם למדוד, להתאים, להביא רעיונות ועוד. הנה 5 אפליקציות שיעזרו במלאכה.

1. זה ישר?

כשבאים לתלות תמונה או מדף על הקיר, לעולם נתהה האם תלינו ישר. אנחנו יכולים לשאול חבר אבל הדרך הכי נכונה היא לעבוד עם פלס. הטלפון יכול להפוך בקלות לכלי פלס מקצועי עם אפליקציית iHandy Level, המשתמשת בחיישנים שבטלפון כדי להציג עד כמה המשטח שעליו מונח המכשיר ישר. לפני השימוש רק הקפידו לשים לב כי הטלפון מונח על הגב או על הצד בחלקו הישר והשטוח.

להורדה: אנדרואיד | iOS

2. יש מקום?

בתכנון ובהרכבה אנו נדרשים למדוד לא פעם מרחק או גודל של אובייקט. כשאין לנו סרט מדידה או סרגל בסביבה, אפשר להיעזר גם בטלפון שלנו. אפליקציות כמו Prime Ruler תוכל לסייע לנו במדידת חפצים, לא משנה מה גודלם, זאת על ידי צילום האובייקט מרחוק והגדרה של גודל יחסי. את כל השאר האפליקציה כבר תעשה בעצמה.

להורדה: אנדרואיד | iOS

3. הצבע מתאים?

לצבוע קיר זה לא דבר מורכב כל כך, אבל להתאים את הצבעים לבית דווקא כן. ColorSmart תאפשר לכם להתאים צבעים לקירות הבית ותציע את הגוון המתאים ביותר ואף תדגים כיצד הצבע נראה בחדר ממוצע. ניתן גם לאתר גוון בצילום תמונה, לבדוק מהם הגוונים הנוספים המתאימים יחדיו ולשמור את הפרטים כדי לרכוש את הצבע הנכון בחנות.

קרא עוד:  הורים לילדי הגן? את האפליקציות הבאות אתם חייבים להכיר

להורדה: אנדרואיד | iOS

Image result for ColorSmart by BEHR

4. צריכים רעיון?

מצאתם פינה אותה תרצו לעצב מחדש, אבל אין לכם עוד רעיון מה לעשות? היעזרו ב-Pinterest. זוהי אחת רשתות התמונות הוותיקות בה אפשר למצוא מגוון גדול של עיצובים ופתרונות בכל צורה ובכל גודל. רק הקלידו את המונח (באנגלית) ותמצאו מאות רעיונות מקוריים לעיצוב הבית. מצאתם תמונה שאהבתם? לחצו על הסיכה והיא תישמר בפרופיל האישי שלכם.

להורדה: אנדרואיד | iOS

https://www.youtube.com/watch?v=1QkMOdW0Kyc

5. איך זה יושב?

אחרי שמדדנו, תכננו ובחרנו את הצבע המתאים, צריך כעת לבחון איך תיראה התוצאה הסופית. Homestyler Interior Design היא אפליקציה שתאפשר לנו לראות את התוצאה הכמעט סופית. באמצעותה נוכל לצלם את החדר ולהוסיף אלמנטים שונים על התמונה כמו ריהוט, תאורה, מוצרי חשמל, עיצובי קיר ועוד.

להורדה: אנדרואיד | iOS

התמונה הראשית באדיבות Shutterstock

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.