תלמידי חטיבות הביניים והתיכונים כבר יצאו לחופש ובקרוב מאוד יצאו לחופשה גם אחיהם הצעירים, תלמידי בתי הספר היסודיים. וכשהמעלות בחוץ רק עולות וכשהלימודים לא מתקיימים – אין כמו להתנתק מהסביבה המוכרת ולצאת לקמפינג. בשנת 2018 אין סיבה לסבול מחוסר הנוחות שבמגורי שטח. חפיצים רבים כבר קיימים בשוק כדי להעניק לנו חשמל, מיזוג אוויר ועוד, ממש בדומה לסביבת המגורים הרגילה שלנו.

מייצרים חשמל מכוח הבעירה

רבים מבעירים אש בשטח, אם לצורך חימום, בישול או תאורה. אך מדוע שלא להשתמש בכוח הבעירה שלה כדי לייצר חשמל? CampStove 2 של חברת BioLite כולל מיכל בו ניתן לשרוף זרדים וענפים שבשטח. מלבד האפשרות לבשל על האש הזאת, מייצר ממנה המכשיר חשמל הנאגר בסוללה ייעודית ובאמצעותה ניתן להפעיל מכשירים אלקטרוניים שונים.

המחיר: 129 דולרים

מרחיקים יתושים

יש שיגידו שחוויית שטח אמיתית כוללת גם מפגש עם יתושים, אך רובנו מעדיפים אותם רחוקים. למכשיר הקומפקטי הזה של Thermacell יש טווח פעולה רחב והוא יעיל לשטח של 10 מטרים רבועים עם סוללה המספיקה ל-6 שעות פעולה, ללא ריח חריף ובלי רעש מעצבן. לאחר 40 שעות פעולה יש להחליף את מיכל הנוזל שבתוכו.

המחיר: 49 דולרים

מתקלחים בכל מצב

מקלחת חמה היא חלומם של מטיילים רבים, ותתפלאו, אפשר לעשות אחת כזאת גם בשטח. Helio LX יאפשר לכם לעשות מקלחת כזאת, כשזרם המים מיוצר באמצעות כמה לחיצות על המשאבה המצורפת. את מיכל המים השחור ניתן למקם באור שמש ישיר וכך מתחממים המים.

קרא עוד:  גוגל השיקה כלי שיבדוק האם הסיסמאות שלכם מאובטחות

המחיר: 149.90 דולרים

מצננים את האווירה

לפעמים גם תחת כיפת השמים הקיץ הישראלי עלול להיות אכזרי. אם גם באוהל תרצו מיזוג אוויר כמו בחדר השינה שבבית, תוכלו להשתמש ב-Zero Breeze. הוא יזרים אוויר קר בשלוש מהירויות והוא גם כולל פנס עוצמתי, רמקול בלוטות' ויציאות USB לטעינת סמארטפונים.

המחיר: 279 דולרים

 

גם בשטח לא מוותרים על אספרסו

כל שתצטרכו כדי להכין את כוס המשקה האהוב זה מים חמים, קפסולה בטעם האהוב עליכם ואת מכונת הקפה הניידת Minipresso NS. המכונה כוללת מיכל מים קטן אותו צריך למלא במים חמים, מכסה המשמש ככוס וכן בוכנה ידנית המזרימה את המים דרך הקפסולה בלחץ. כל זאת ללא שימוש בחשמל.

המחיר: 70 דולרים

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.