אנו נמצאים בתקופות החגים ובין אם אירחתם או התארחתם כנראה שהגיע זמן לעשות משהו חוץ מלאכול. אז נכון שעוד חגים לפנינו, אבל 'אחרי החגים' קרוב מתמיד. עבור התקופה הזו כדאי שנתארגן על כמה אפליקציות שיחזירו אותנו לכושר.

אל תתאמנו לבד, השתייכו לקבוצה בטימגו

אם ניסיתם לקחת את עצמכם בידיים ולעשות ספורט, יתכן שתצטרכו לגייס משמעת עצמית גבוהה כדי לזוז מהספה ולהתחיל לעשות כושר. בקבוצה זה הרבה יותר קל ואפליקציית TeamGo תאפשר לכם למצוא קבוצת כושר הפועלת באזור שלכם ושכוללת את תחומי העניין המעניינים אתכם.

עם הצטרפות לקבוצה שכזו תמדוד האפליקציה את זמן הפעילות הגופנית שלכם ותחלק לכם ציון על ההתמדה. הליכה, ריצה, כדורגל וכדורסל הן רק חלק מהקבוצות המופיעות באפליקציה. ואם תחליטו להקים קבוצה חדשה, תוכל לעשות זאת בקלות ובמהירות.

להורדה: iOS | אנדרואיד

Strava: הרשת החברתית של הרצים והרוכבים

ספורט הוא דרך חיים ולעיתים גאים הספורטאים בביצועיהם ומעוניינים לחלוק אותם עם העולם. האפליקציה מאפשרת לעקוב אחר ריצה או רכיבה על אופניים, לתעד אותן על מסלולי מפות ולכלול נתונים סטטיסטיים כמו מהירויות, מרחק וזמנים.

ניתן לבצע את התיעוד הזה באופן ידני, או באמצעות חיישני הטלפון החכם. כמו כן, ניתן לסנכרן את האפליקציה עם התקנים נוספים של טכנולוגיה לבישה, כמו צמידי ספורט ושעונים חכמים. כך נשמרים בה נתונים מדוייקים יותר ואת התוצאות ניתן לשתף עם משתמשי האפליקציה האחרים וברשתות החברתיות.

להורדה: iOS | אנדרואיד

מתחילים לספור קלוריות עם MyFitnessPal

חנויות האפליקציות מלאות באפליקציות לספירת קלוריות, פעולה חשובה בקרב ספורטאים או אלו שבחרו לפצוח בדיאטה. MyFitnessPal היא המובילה בקרב אותן אפליקציות, גם בזכות עושר התכונות שלה וגם בזכות מאגר המזונות הגדול. מליוני מוצרי מזון, על ערכם הקלורי, מרכיבים את מאגר המידע של האפליקציה.

במהלך היום ניתן לדווח באפליקציה מה אכלתם ושתיתם ולקבל סיכום יומי של מאזן הקלוריות בגופכם. ניתן באמצעותה להגדיר יעדי הרזיה והשמנה, כמו גם לשתף עם חברים את מצבכם וגם להסתנכרן מול אפליקציות כושר אחרות.

להורדה: iOS | אנדרואיד

לא משנה להיכן תטוסו, רק אל תפסיקו לרוץ

עם החגים גם מגיעות חופשות במקומות שונים בעולם. אם החלטתם לבצע את הריצות הקבועות שלכם גם בעת שהייתכם מעבר לים, תוכלו להיעזר באפליקציית JogGo שתפקידה למצוא עבורכם מסלול ריצה אטרקטיבי ביעדים שאינכם מכירים.

תוכלו לסמן לאפליקציה מהם סוגי האתרים שתרצו לכלול במסלול הריצה שלכם ומהו המרחק שאתם רוצים לרוץ. מיד תוכלו לקבל מסלול ריצה על גבי מפה ושכולל הדרכה קולית. לאחריו תוכלו גם לקבל נתונים סטטיסטיים על משך הריצה, היכן רצתם ומהו המרחק שעברתם.

להורדה: iOS

אפליקציות הכושר מובנות במערכת ההפעלה

אפל מפעילה את Health, לסמסונג גם אפליקציה עם שם דומה ואי אפשר להתעלם מ-Google Fit. ענקיות הטכנולוגיה דואגות לבריאות שלנו ומציעות לעקוב אחר הדופק, הפעילות הגופנית ומדדים רבים הקשורים בבריאותנו. על בסיסם תוצגנה לנו עצות שונות כיצד ניתן להשתפר.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.