החורף כבר כאן, הטמפרטורות צנחו והגשם מגיע מפעם לפעם ושוטף את האוויר. כשרבים ממעטים לצאת ולהתכרבל בין שמיכות הפוך – מצטרף הטלפון לחגיגה. הנה חמש אפליקציות איתן יהפוך החורף לקצת פחות קודר.

דני רופ

מי שהפך להיות החזאי הלאומי, דני רופ, לא מסתפק בהגשת התחזית בערוץ 13. בכל בוקר מצלם רופ סרטון וידאו קצר עם תחזית מזג האוויר ומעלה לאפליקציה הנושאת את שמו. בנוסף, היא מציגה את התשקיף לימים הקרובים, את מפלס הכנרת, כיוון ומהירות הרוח, גובה הגלים, מכ"ם גשם, התרעות בפני מזג אוויר קיצוני ועוד.

להורדה: אנדרואיד

Image result for ‫דני רופ תחזית אפליקציה‬‎

Medisafe

החורף גורם לילדים להישאר בבית כשם חולים? מתקשים לזכור איזה תרופות עליהם לקחת ומתי, ומהו המינון אותו רשם הרופא? Medisafe מציגה תזכורות לגבי זמני נטילת התרופות, וניתן להגדיר אותה כך שהתזכורות יגיעו גם לבני משפחה, אם החולה ישכח לקחת את התרופה בזמן. היא גם תזכיר שהגיע הזמן לחדש מרשמים, תסייע במעקב אחר מדדי בריאות ועוד.

להורדה: אנדרואיד | iOS

Winter Ski Park: Snow Driver

אחד האתגרים המשמעותיים בחורף זה הנהיגה, בוודאי כשמדובר בכביש המכוסה קרח או שלג. מדמה הנהיגה Winter Sky Park מאפשר למי שרוצה לנסות נהיגה באתר נופש מושלג, וגם מציע מגוון רכבים: מזחלת שלג, מפלסת שלג, אוטובוס ועוד 7 כלי רכב מאתגרים במיוחד. במהלך הטיול ברחבי כפר הנופש צריכים להשלים משימות שונות שמקנות נקודות בהן ניתן להשתמש לרכישות שונות.

קרא עוד:  וידאו: Galaxy S20 Ultra בפתיחת קופסה

להורדה: iOS| אנדרואיד

Rain Rain Sleep Sounds‏

אוהבים להירדם כשהגשם דופק בחלון? רעשי סופה מרגיעים אתכם? הבעיה היא שהגשם לא מגיע מספיק פעמים בחורף הישראלי. Rain Rain Sleep Sounds‏ היא אפליקציה המספקת מעין תחליף מלאכותי. היא מציעה רצועות שונות של שמע שמבוסס על גשם שיורד, ברמות עוצמה משתנות ובפגיעה במשטחים שונים – ואם זה לא ירדים אתכם, פשוט תצטרכו לחכות לגשם אמיתי.

להורדה

Image result for Rain Rain Sleep Sounds Tim Gostony

Winter Wallpaper

אם קולות של גשם לא מספיקים, ואתם מעוניינים להשלים את החוויה, תוכלו לעשות זאת באמצעות טפטים חיים של נופים מושלגים. האפליקציה מאפשרת לבחור תמונת בסיס שמעליה תופעל אנימציה של פתיתי שלג נופלים. ניתן לקבוע את גודל הפתיתים מספרם וקצב הנפילה – ואלה ימשיכו לרדת במסך הבית וגם במסך הנעילה של הטלפון החכם שלכם.

להורדה: אנדרואיד

Image result for Winter Wallpaper Chiral Code
-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.