תחילתה של שנה חדשה היא הזדמנות לקבל על עצמנו כמה החלטות טובות. אז אם החלטתם לקחת את עצמכם בידיים ולהשתפר בנושאים שונים כמו לעשות כושר גופני, להיגמל מעישון או למצוא עבודה חדשה – יש לנו כמה אפליקציות שיעזרו לכם.

בשנה הבאה לא תעמדו בפקקים בדרך לעבודה

ישנן אפליקציות רבות לחיפוש עבודה, אך לא הרבה מהן מספקות מענה לאתגר המשותף לעובדים רבים: העמידה בפקקים, יום יום, בדרך לעבודה. אפליקציית Job Karov מתמחה במציאת עבודה באזור הקרוב למקום מגוריכם או ברדיוס מרחק שתגדירו כאפשרי מבחינתכם. באמצעות האפליקציה תוכלו לנווט ולקבל זמן הגעה משוער למקום העבודה הפוטנציאלי בתחבורה ציבורית או ברגל.

להורדה: אנדרואיד | iOS

בשנה הבאה תעשו יותר כושר גופני

מתי לאחרונה נכנסתם קצת לכושר וביצעתם תרגילי אימון? אם דחיתם את זה בתירוץ שאין לכם זמן, האפליקציה הבאה תגרום לכם לשכוח גם את התירוץ הזה. פעילות גופנית באפליקציית Seven תגזול לכם 7 דקות ביום. ההדרכה לביצוע פעולות הכושר השונות מלווה באנימציה ובהדרכה קולית (בשפה האנגלית). אם תתמידו ותבצעו אותה יום אחרי יום במשך שבעה חודשים תוכלו אף לקבל את הניקוד המקסימלי.

להורדה: אנדרואיד | iOS

בשנה הבאה תפסיקו לעשן

דרוש אופי חזק כדי להיפרד מהסיגריות. על כן, קהילת תומכת יכולה לסייע לאחר קבלת החלטה כה קשה. עם הורדת QuitNow תוכלו להצטרף לקהילה הנגמלים. באפליקציה יופיעו חיזוקים רבים ונתונים סטטיסטיים הקשורים לגמילה. תוכלו לראות באמצעותה כמה כסף חסכתם עד כה כשלא עישנתם, כמה שיפרתם את בריאותיכם, כמה זמן חסכתם ועוד. תוכלו לחלוק ולקבל טיפים שונים ולקרוא מידע רב שיסייע לכם.

להורדה: אנדרואיד | iOS

בשנה הבאה תשתמשו פחות בטלפון החכם

כולנו מכורים לסלולרי, אך כל אחד מכור במידה שונה. באמצעות Space תוכלו לסגל הרגלים איתם תהיו זמינים יותר לסובבים אתכם, ובטלפון הסלולרי תשתמשו במידה. עם הפעלת האפליקציה בפעם הראשונה היא תערוך סקר קצר שינסה לאפיין איזה סוג משתמשים אתם. אחר כך תקבעו יחד עם האפליקציה יעדים, כדוגמת זמן שימוש, או כמה פעמים יהיה מותר לכם לשחרר את המכשיר מנעילה.

להורדה: אנדרואיד | iOS

בשנה הבאה תאכלו בריא

"קלוריות" היא בעצם יומן קלוריות או נקודות המיועד לכאלה שמקפידים לבצע בקרה בנושא באופן יומיומי. היא מכילה מאגר ענק של מוצרי מזון כשבבחירת כל מוצר יתווסף אוטומטית ליומן ערכו הקלורי. ניתן לצפות בסיכום תקופתי של צריכת המזון, מעקב אחר שתיית מים וביצוע פעילות גופנית. את הנתונים ניתן להציג גם באמצעות גרפים.

להורדה: אנדרואיד

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.