משחקי גביע העולם בכדורגל ממש מעבר לפינה ואוהדי הספורט הפופולרי כבר מתכוננים למעקב הצמוד אחר המשחקים שישודרו בכל יום במסגרת הטורניר. מצאנו עבורכם חמש אפליקציות שימושיות במיוחד לאוהדי כדורגל, מכאלה המרכזות את כל המידע, דרך משחקי ניחושים וגם אפשרות לצפות במשחקים דרך הסלולרי.

כל המידע באפליקציה הרשמית של פיפ"א

FIFA, הגוף הבינלאומי המנהל את תחרויות הכדורגל הרשמיות, מגיש אפליקציה רשמית הכוללת את על המידע על המונדיאל ההולך וקרב. באפליקציה הכתובה בשפה האנגלית, תמצאו תמונות, סרטונים וכתבות על המשחקים והאצטדיונים שבהם הם ייערכו. שם גם תמצאו סטטיסטיקות והתראות בזמן אמת שהן חלק בלתי נפרד מהחוויה.

להורדה: אנדרואיד | iOS

Download the official FIFA app

התראות בעברית בזמן אמת

המעוניינים בעדכונים בעברית יוכלו להשתמש באפליקציית 365Scores. לצד עדכונים חיים, כתבות וניתוחים, מציעה האפליקציה התראות בזמן אמת ומשחק ניחושים. כל משתמש יוכל לפתוח קבוצת ניחוש ולצרף משתמשים באמצעות לינק. אל המשחק ניתן להירשם עד שריקת הפתיחה של המונדיאל ב-14.6.

להורדה: אנדרואיד | iOS

מנחשים תוצאות וצוברים נקודות

אם אתם מעוניינים רק במשחק הניחושים, ישנן אפליקציות ייעודיות לכך. אחת מהן פותחה לאחרונה על ידי מפתחים ישראלים ומתאימה למכשירי אנדרואיד. "מונדיאל חברים 2018" תאפשר לכם לפתוח ליגה פרטית באפליקציה ולהזמין אליה חברים. כל ניחוש ייזכה את בעליו בנקודות.

להורדה: אנדרואיד

צופים במשחקים בכל מקום

"כאן", תאגיד השידור הישראלי, ישדר את משחקי גביע העולם בכדורגל גם בפלטפורמות דיגיטליות: באתר ובאפליקציית "כאן". בעלי מכשירים התומכים ברזולוציית 4K יהנו מאיכות התמונה החדה וישנו נגן המשוכלל, המאפשר לצופה לעבור בין זוויות הצילום, לצפות בסטטיסטיקה חיה מהמשחק ועוד.

קרא עוד:  עדכון נובמבר 2019 עבור Windows 10 שוחרר

להורדה: אנדרואיד | iOS

Screenshot Image

אתם לא פחות טובים משחקני המונדיאל

תוכלו להפגין את כישורי כדורגל השולחן שלכם באמצעות אפליקציות משחק רבות. אחת מהן היא Soccer Caps 2018 באמצעותה תוכלו להתאמן בכדורגל על גבי המסך. תוכלו להזמין חברי פייסבוק, לשחק מול שחקנים אקראיים ברחבי העולם, לשחק לבד מול האפליקציה או יחד עם חברים על אותו מכשיר.

להורדה: אנדרואיד | iOS

Screenshot Image

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.