מסך פיליפס

חברת MMD, המפיצה המורשית של מותג מסכי פיליפס, הכריזה על מסך מחשב קעור בגודל 40 אינטש  ברזולוציה של UHD 4K. דגם זה –BDM4037UW הוא מסך 4K הקעור הגדול בעולם המוצע כיום בשוק.

המסך מציג רזולוציה של 3840×2160 פיקסלים ומצויד בנוסף בטכנולוגיה חדישה ליישור אנכי שמניבה ניגודיות ברמה גבוהה יותר, המפיקה צבעים עשירים וחדים יותר. טכנולוגיה לניהול פיקסלים מאפשרת צפייה בזוויות רחבות של 178/178 מעלות.    

המסך החדש תומך בסולם צבעים רחב יותר – 85% מסולם NTSC, בהשוואה לרמה של 72% במסכים רגילים. כתוצאה מכך האובייקטים נראים דומים יותר למציאות, צבעי אדום, ירוק וכחול עשירים וטבעיים יותר. טכנולוגיית זו – Ultra-Wide Color מבוססת על תוסף חומרה חדיש ולא על תוסף תוכנה, כפי שמקובל במסכים אחרים.

Multiview – לריבוי חלונות במסך אחד

אחת האטרקציות המלהיבות של המסך החדש היא טכנולוגיית MultiView המאפשרת תצוגת מידע מ-4 מקורות שונים במסך אחד. החלונות ניתנים לתצוגה בשתי תצורות: 1. חלונות נפרדים, אחד בסמיכות לשני, תצורה יעילה לחדרי בקרה או כתחליף לנוהג הנפוץ להשתמש במספר מסכים בשולחן אחד. 2. חלונות האחד בתוך השני, תצורה שמאפשרת ליצור חלון מרכזי ובתוכו חלונות קטנים יותר, בהתאמה לצרכי המשתמש.

המסך החדש מתאים לסביבות עבודה מקצועיות: יישומי CAD, אפליקציות 3D, חדרי עסקאות, משתמשי אקסל כבדים, חדרי שליטה ובקרה ועוד.

המסך החדש ישווק בישראל החל מחודש מרץ 2017. מחירו יהיה: 4,600 ₪ כולל מע"מ.

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.