ב-F8, כנס המפתחים השנתי של פייסבוק (Facebook), חשפה החברה את תאריך ההשקה של ה-Oculus Quest, משקף מציאות מדומה עצמאי לחלוטין. זה יגיע לידי הרוכשים הראשונים ב-21 במאי, וכבר עתה הן מוצעות לרכישה במחיר התחלתי של 400 דולרים במכירה מוקדמת.

על פי הודעת החברה, בזמן ההשקה Oculus Quest יהנה מקטלוג הכולל מעל ל-50 כותרים, בניהם ניתן למנות משחקי מציאות מדומה איכותיים, אשר ראו אור על פלטפורמות אחרות, כמו: Superhot VR, Moss, Beatsaber ועוד כאשר משחקים נוספים יתווספו לחנות המקוונות של פייסבוק בהמשך.

https://www.youtube.com/watch?v=ryvsAjCaKKk

כזכור, Oculus Quest הוא במשקף מציאות מדומה עצמאי שאינו זקוק לחיבור למחשב האישי, קונסולת המשחק או הטלפון, כך שאפשר לשחק בו ללא חוטים. הוא יכלול תצוגה ברזולוציה של 1,640×1,440 פיקסלים לכל עין, הנחשב לאיכותי מספיק ובנוסף יכילו המשקפיים גם רמקולים מובנים, שלדברי החברה תוכננו מחדש ומספקים חווית סאונד טובה. הבקרים מעוצבים באופן מעט שונה מדגם ה-Rift של החברה, שלדבריה נוחים יותר לשימוש.

כאמור ה-Oculus Quest יוצעו למכיר ב-21 במאי במחיר של 399 או 499 דולר לערכה הכוללת את המשקף עם זיכרון אחסון בנפח של 64 או 128 גיגה-בייט וכן זוג בקרי Oculus Touch. זה יצטרף לקו מוצרי המציאות המדומה של פייסבוק לצד ה-Oculus Go, משקף המציאות המדומה העצמאי אך בעל המפרט הטכני הנמוך יותר וה-Oculus Rift אשר מציע חווית מציאות מדומה איכותית יותר אך מצריך חיבור למחשב.

קרא עוד:  עדכון דצמבר ל-Star Wars: Battlefront II מכין את הקרקע ליציאת הסרט החדש

צפו באירוע ההכרזה

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.