בעולם של היום, לכל אחד מאיתנו יש אינספור אפליקציות שמותקנות בסמארטפון שלו. יש אפליקציה כמעט לכל דבר, אבל בעולם העסקים האפליקציות מקבלות תפקיד משמעותי נוסף – הן חלק בלתי נפרד מניהול העסק. באמצעות אפליקציות חכמות המיועדות לבעלי עסקים ניתן לשדרג את אופי העבודה של העסק, להפוך אותו למסודר ונוח יותר ולאפשר לנו להיות כל הזמן עם האצבע על הדופק – גם בזמן נסיעות עסקים.

איגדנו עבורכם ארבע אפליקציות מעולות לבעלי עסקים, שתורמות לצדדים שונים בעסק – ממודיעין עסקי ועד ניהול פגישות עבודה מרחוק. אם אחת מהאפליקציות הבאות חסרות לכם מכשיר, זה הזמן להוריד אותה…

מודיעין עסקי – אפליקציית Icheckit

אפליקציה אחת שכל בעל עסק צריך להחזיק קרוב-קרוב בסמארטפון שלו היא אפליקציית Icheckit של דן אנד ברדסטריט, מהחברות המובילות והותיקות בתחום המידע העסקי. האפליקציה הייחודית הזו מסייעת לקבל החלטות מהירות תוך כדי תנועה, ובאמצעותה תוכלו לבדוק באופן מיידי את המצב של כל עסק, את רמת הסיכון שלו ולמעשה לקבל מודיעין עסקי מדויק אודות חברות ועסקים  איתם אתם שוקלים לעשות עסקים. האפליקציה מתבססת על מודל ייחודי, המשקלל לא פחות מ11 פרמטרים שונים לפני שהוא נותן החלטה – ביניהם דירוג סיכון, סטטוס משפטי, פיגורים בתשלומים ועוד. בסוף הניתוח האפליקציה מספקת חיווי ברור – האם כדאי או לא כדאי לעשות עסקים עם אותו העסק, כך שתוכלו לקבל תשובה מושכלת גם כשאין לכם זמן או משאבים מספקים.

סדר וארגון – אפליקציית Wunderlist

כל בעל עסק יודע מה המשימה הקשה ביותר בניהול העסק – לעקוב אחרי אינספור המשימות, התזכורות, הפגישות וכדומה. כדי לעשות לכם סדר בעניינים הוקמה האפליקציה הזו, המאפשרת ליצור רשימות של מטלות, לשתף אותה עם אנשים נוספים וכן לעדכן את קצב התקדמותה בכל רגע נתון. כמו כן, ניתן להקצות משימות גם לאנשים אחרים, להוסיף משימות משנה והערות, לתעדף משימות ולתזכר אירועים כך שלא תפספסו אף פגישה. בקיצור, יומן דיגיטלי שיעשה לכם הרבה סדר בעניינים.

נסיעות עבודה – אפליקציית TRIPlT

אם אתם נוסעים לנסיעות עסקים רבות, כדאי לכם להכיר את האפליקציה הזו שמאפשרת לכם לארגן ולסדר את הטיול העסקי שלכם בקלות. האפליקציה מאפשרת ליצור לוח זמנים מסודר שניתן לגשת אליו בכל עת ומכל מכשיר. ברגע שאתם מעבירים את המיילים הקשורים לטיול (כמו הזמנת טיסה, מלון, רכב וכו'), לאפליקציה, היא אוטומטית מארגנת אותם לתוך לו"ז מסודר וכן מספקת דרכי הגעה ואפילו דוחות של מזג האוויר.

פגישות עסקים – אפליקציית FUZE

האפליקציה הזו מאפשרת לכנס ישיבות מרחוק. זו למעשה אפליקציה לפגישות וידאו – של שני אנשים או יותר – שמתאימה לכל סוגי המכשירים ומערכות ההפעלה. האפליקציה מציעה וידאו באיכות גבוהה עם סאונד מצוין. ההורדה וההתקנה הן פשוטות, וניתן להצטרף בקלות לישיבות באמצעות מספר הישיבה הייחודי שניתן לכל ישיבה.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.